Saturday, June 3, 2023
HomeGenelE fríkshme! Del plani për t’i dhënë gòditjen finale Luizít dhe për...

E fríkshme! Del plani për t’i dhënë gòditjen finale Luizít dhe për ta nxjerr kèq, ja detajet

Krist Aliaj dhe Armaldo Kllògjeri mendojnë se ákti që ata “nuk mèrrèn” me Luizín, ia vèshtírëson lojën atij.Luizín dhe Kristin ndonëse nuk mùnd ti konsiderojmë shòkë,

kanë patur një márrëdhënie korrekte me njëri-tjetrin. Nga ana tjetër ata që díkur ishin “të pandarë”, Armaldo dhe Luizí tani nuk flasín më.

Së fùndmi në një bisedë Kristi dhe Maestro “kokë më kokë” kanë diskutuar mbi këngëtarin, dùke rënë dakord se tani Luizí sipas tyre nuk ka shumë mùndësi dhe ka mbètur i bllokuar.

“Unë besoj se ai vërtetë nuk ka ku të shkòjë më. E ka shumë të vèshtírë tani. Unë nuk i jap muhabet. Sa shíkoj që ai po provokon ose po manipùlon situatën e ndáloj.

Unë kam shoqëri me Luizín nuk kam nèvojë ta ndërpres, por kur bèn disa situata unë nuk përfshíhem,”-u shprèh Kristi.Kurse Maestro i bindur tha se ai i ka ndërprèrë të gjítha me Ejllin.

“Unë po e kam ndërprèrë. Shoqëria dhe situatat janë të ndrýshme. Shoqërinë që ke mbáje, por e kam parë që kur kríjohen situata ti e ndërpret,”-shtoi Maestro.

Nga ana tjetër kujtojmë që Kristi dhe Keisi Medini kanë fílluar flírtimet më njëri-tjetrin dhe dùket se do të jenë çifti i ardhshëm në “BBV”.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments