BEFASUESE! Priste te behej baba, por… ja cpo ndòdh me Luizín e Shqiptareve

Ditën e sotme Luiz Ejlli ka postuar një video ku trègòn se nuk ka qenë mirë dhe për këtë i është dashur të kalojë disa orë në spítál, për të bërë një serum, ndërsa shpjegoi për fansat se kjo ka qenë dhe arsyeja se pse ai nuk ka qenë áktiv së fùndmi.

Menjëherë fansat e tij, kanë “vërshuar” në mesazhe e komente dùke i urùar Luizít shèrím sa më të shpèjtë, e mbi të gjítha një nga fansat e tij më të veçántë –

Santi i vogël i cili i ka dërguar një mesazh audio ku e pyet si ndihèt, mesazh të cilin Luizí e ka postuar në Instastory.

Mesazhi i vogëlushít: “Më tha mami që ishe sèmùrë, tani ke dalë nga spítáli, mirë je? Çfarë ke, çá të dhèmb? Të dua shumë! Ishálla shèròhesh sa më shpèjt”

Leave a Reply