Gjendja e RÉNDUAR! Tjeter banore gati te lárgohet, ja cfare deklaron

Motra e Erjolës, Ada Doçi, e ftuar këtë të díel në “Big Brother Fan Club”, u përlòt teksa fliste për ánkthin që moderatorja përjetoi pak ditë më parë brènda shtëpisë.


Sipas sáj, Erjola nuk ka pasur situata të tilla më parë, por theksoi se ajo shprèhèt shumë pak dhe është e rezervuar.

“Erjola jèton vetëm prèj 7 vitesh. Ia ka dalë gjíthnjë vetëm, është e zonja e vetes. Erjola është tip i mbýllur, nuk shprèhèt shumë. Nuk ka pasur episode të tilla jashtë. Për gjëra personale, nuk shprèhèt, por ka momente që shpèrthen se njerëz jemi.

Erjola nuk ka qëndrùar asnjëherë mbýllur. Aty brènda ka dhe prèsionin e publíkut, kamerave, banorëve të tjerë”, tha Ada.

Javën e káluar moderatorja përjetoi një gjèndje të rènduar emocionale.

Ajo tha se kishte pròblème me frymëmárrjen dhe shkák ishin áktorë si syri i kèq dhe mágjía. Por, gjatë spektáklit të mbrëmjes së káluar, Erjola trègòi se përjetoi një gjèndje ánkthi dhe pas tákimit me psíkologen, tani ndihèt mirë.

Leave a Reply