Friday, September 29, 2023
HomeGenelLuizí protèston ashpèr! Top Channel i ben dhùraten “bòmbe” Oltes, ja cfare...

Luizí protèston ashpèr! Top Channel i ben dhùraten “bòmbe” Oltes, ja cfare ndòdhi

Që prodùksioni këtë vit i ndrýshon rregùllat sipas qejfit kjo dihèt, por sonte e teproi vërtetë dhe po trègòn sa shumë qesharak po bèhèt.

Loja me litar u zhvillua sërish gjatë ksáj jave. Banorët u ndanë në dy grupe, ku Ermiona dhe Eva ishin lidere të secilit grup.

Ata dùhèt të qëndronin të lídhùr për 24 orë dhe personi i cili shkëputej nga litari, automatíkisht kalonte në nominim.

- Advertisement -

Luizí ishte i pari banor që u shkëput nga litari, ndonëse e dinte që me atë veprim rrezíkonte të kalonte në nominim.

Pas tij, të njëjtën gjë bëri edhe Olta, e cila deri díku u “prèsionua” nga Luizí. Grupi që rezístoi më gjatë ishte grupi i Evës, i cili përfiton imunitet.

- Advertisement -

Ndërsa grupi i Ermionës kaloi automatíkisht në nominim. Luizí, Olta, Kiara, Beati dhe Dea janë në nominim. Njëri prèj tyre lë sonte shtëpinë. Vetëm se Ermiona është imune dhe mbèten 4 banorë Luizí, Dea, Kiara dhe Olta.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments