Arbana Osmani THYEN HESHTJEN Zbùlon detajin TRODITES per BBV3

Síkurse është thënë edhe më herët nga mediat, BBV këtë sezon nuk do të jetë nën moderimin e Arbana Osmanit, por të Ledion Liços.

Arsyeja për këtë nuk është bërë ende e ditur,

ama hèqja e Ledionit nga ndjèkësit në Instagram nga ana e Arbanës, ishte një shenjë konfirmimi i lájmeve që qarkùllonin.

Tashmë çdo veprim i moderatores po shihèt me lupë dhe po mèrret si një reagim ndáj situatës.

I njëjtë ishte dhe ky i fùndít, ku Arbana ka shpërndarë një postim në Instastory,

ku shkruhèt: “Ndonjëherë, nuk ka rèndësi se i kujt ishte fáji.”

Leave a Reply