Friday, September 29, 2023
HomeGenelDeklárata bòmbe e Luizít párá Prime, thote fjalen trònditese per kete banore

Deklárata bòmbe e Luizít párá Prime, thote fjalen trònditese per kete banore

Luizí i tha Deas se ish-banorët që u bènë pjesë e shtëpisë, nuk mùnd të dalin kur tu dojë qejfi atyre.

Ai tha se ata do dalin me nominim si të gjíthë të tjerët, ndërsa edhe njëherë solli në vëmendje áktin që ai ka dëshirë të nxjerrë Efin nga shtëpia, pasi dëshiron të márrë Kiarën në finale.

- Advertisement -

Sipas tij, ai di ta luajë shumë mirë lojën dhe se di që ta nxjerrë Efin edhe me zarf të zí, por se nuk do të luajë në këtë mënyrë.

Luizí u shprèh se do e nxjerri atë me nominim, që të mòs dalë nga shtëpia si e “víktimizuar”, por të dalë si të gjíthë të tjerët.

- Advertisement -

Sipas tij, ajo po e pèrdor si strategjí që t’i kthehèt e gjíthë shtëpia kùndèr dhe opinionistët po ashtu.

Deamishel tha se ajo nuk ka besuar asnjëherë te shoqëria e tyre, madje ka thënë se Efi është naíve që beson në diçka të tillë.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments