Tuesday, October 3, 2023
HomeGenelMbání shením dáten 11 dhe 14 Kòrrik, nje lájm nga jáshte prítet...

Mbání shením dáten 11 dhe 14 Kòrrik, nje lájm nga jáshte prítet tju ndòdhe

Ditën e sotmë në këtë artíkùll dhe në këtë páráshíkim do të mèsòni diçka të rèndèsishme për veten tuaj! Kjo mùnd të jetë një páráshikim i së ardhmes së afërt që ju prèt ose një kèshíllè pèrsònale me shumë vlèra.

E tëra çfárë ju dùhet të bèni është të shíkoni më pòshtè tek shenja juaj e hòròskòpit dhe të mèsoni tani se çfarë mèsazhi me shumë vlèrë ju vjèn aty lárt nga yjet! Ajo që ka shumë rèndèsi është se ju dùhet që t’i kùshtòni shumë vèmèndje dhe ta mèrrni seríòzísht kèshíllën që ju vjèn nga Universi.

Për shenjat e párá si Dáshi, Dèmi dhe Bínjákët nga Universi po vjèn një kèshillë shumë e madhe që këtë mòmènt të jetës ju dùhet që të ndíhmòni shumë të tjerët. Përdòrni áftèsitë tuaja për të ndíhmùar të tjerët. Këtë javë díkùsh afër teje do të kètë shumë nèvòjë për të pátur më shumë ndíhmè.

- Advertisement -

Kjo për ju èshtë një mùndèsi e shkèlqýer që të pèrdòrni mènçùrinë dhe aftèsítë tuaja më të výera për të ndíhmùar të tjerët. Jo vètëm që të dáshùrit tuaj do t’ju dùan dhe adhùròjnë për këtë gjë që ju dò bèni, por gjíthashtu do të jèni në gjèndje të pèrfítòni më shumë bèkíme dhe energjí pozítive prej yjeve.

Për ata që janë líndùr si Gáfòre, Luan apo Vírgjèrèshè, një mèsazh i madh që ju vjèn nga qíelli është se gjatë këtij momenti të jetës tuaj dùhet të trègòheni më të mènçur dhe të shíkòni të gjítha shènjat që ju shfáqèn në jetë. Kèrko mènçùri dhe bashkëpuno vetëm me ata që adhùron vërtetë, duke lènë jáshtë ata që të kánë me sy të kèq.

Për ju, kjo javë do të jètë një zgjèdhje e rrùgës së drejtë të të ardhmes. Ju do të dùhet të hápni më shumë sytë dhe të grùmbùlloni të gjítha shenjat që ju shfáqen sepse këtë kohë engjëjt dhe fati yt i mirë do të jetë shumë pránë teje. Mos ngùrròni të kèrkòni kèshilla nga miqtë e vjètër të fámiljès suaj.

- Advertisement -

Ata që kanë shenjën e Peshòres, Akrèpít dhe të Shígjètárit do të márrèn mèsazhin më të výer që u dèrgòn Universi dhe ai është se këto shenja shumë shpèjt i prèt një sfídè e re. Yjet páráshíkojnë se një mik i ngùshtë do të të ndíhmòjë. Ju keni fítùar rèspèktin dhe dáshùrinë e shumë persònáve thjèsht duke qènë të sínqèrtë.

Ju mùnd të kèni nèvojë për ndíhmë këtë javë. Dhe për fáktin se kèni qenë kaq të mirë me miqtë tuaj, njëri prèj tyre do t’ju jápë një dorë. Mos thùaj jo – do të kèni një sháns ta fálèndèroni atë në të ardhmen e afërt.

Dhe në fùnd për shenjat e Brícjápit, Ujòrët dhe Peshqít, mèsazhí i tyre që vjèn nga yjet është se për ta një dashùri e re do të líndè dhe e gjíthë energjía e kèqe do të zhdùket përgjíthnjè.

Një márrëdhènie e re do të lùlëzòjë. Kjo javë sjèll një márrëdhènie të re të bukur. Do të gjèni díkë që ju kùpton në nivèlin e shpírtit. Ndòshta ju jeni ndjèrë pak i vètmùar kohët e fùndit. Ky persòn do t’ju kùjtojë se nuk jèni kùrrë vetëm.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments