Monday, October 2, 2023
HomeGenelMë 13 dhe 18 prísní lájme të míra Por kùjdès sepse kjo...

Më 13 dhe 18 prísní lájme të míra Por kùjdès sepse kjo fèmër ju sjèll tèrs tek punët

Kèmi mhýrë në muajin kur të gjíthë ju prísni më të mirën dhe përmírësimin e jetës tuaj, ndáj dhe ky tetor do të jetë si një mrèkùlli. Shumë shènja do të ngríhèn në qíell, por janë dhe dísa që do ta kènë hálláll një bèkim gjígánt nga fáti i tyre i shkrùar në yje.

Çfarë do u ndòdhë atyre që janë dash? Epo në mèsín e artë të këtij muaji ju do ta kèni shánsín më të mirë të mbáni në duar tuaja dhe të shíjoni shumë lèkè.

Çlírohet nga një háll i madh demi dhe kjo lídhèt shumë me të ardhmen e fèmijëve të tyre dhe të shèndètit të gjíthë fámiljes dhe mírèsia vjèn nga fùndi i muajit.

- Advertisement -

Një kèshíllë bíznèsi do t’i víjë vírgjèrèshës dhe nga një njeri i áfërt dhe kjo do të bèjë që do të líndë një periudhë plòt me te ardhùra të mira.

Mbáni në mèndje dátën 13 tetor ju bínjakë sepse do të jètë dita juaj me fát ndáj dhe mèndoni mirë se ç’do të bèni në atë dítë në mènyrë që ta shfrýtëzòni sa më shumë.

Një pròpòzím në punë dhe një rrítje sùrprízë e rrògës tuaj fálë punës së madhe që kèni bèrë është dhùráta më e çmùar që do të márrë gáforja dhe pse jo të bèhèt një shenjë shèfe.

- Advertisement -

Ndrýshòn e ardhmja e luanëve në këtë muaj te 10 dhe ju të kësaj shènje fùtèni një një sèrë planesh që do të fùnksíonòjnë më së miri për të bèrë të ardhmen tuaj më të lèhtë dhe plòt pròspèritet.

Kùjdès një kòmùnikim në fámilje dhe deri në 18 tetor bèni kùjdès dhe me párátë ju peshore dhe më pas do të shíjoni periudhën tuaj të ártë të rèalizímit të planeve.

Hápni sytë edhe ju akrèpë se një plán tínzár në punë mùnd t’ju shkáktojë tèlashe ndáj dhe deri më 20 ste ketij muaji shíkoni me shumë vèmèndje çdo dètaj.

Shumica e pròblèmeve të jetës tuaj shígjètarë, márrín një zgjídhje të shpèjtë këtë muaj dhe ju do të shíjoni periudhën më të bukur të këtij 2021 ku do ta kèni kòkën plòt ide dhe me zèro strès.

Kèshílla më e mirë për brícjápër është që të mbáni nën kòntroll të plòtë çdo qíndárkë pasi deri në nëntor nuk do të jèni të mbèshtètur nga fáti që ju lídh me lèkët. Të tjerát do të jenë nòrmále.

Shènja më me fát për këtë muaj jo si për çudi është Ujòrí.

Do të arríni shumë sùksèse dhe shumë nga plánet që kíshít ndèrtuar për jetën do t’ju bèhèn të vërteta fálë ndíhmës që do të kèni dhe nga të afërmit tuaj. Shèndèti dhe dashùri janë më së miri.

Edhe peshqít nuk do të “qáhèn” nga shèndèti i fòrtè që do t’u sígùròhet këtë muaj ndáj dhe mbájeni kokën lárt dhe mòs u trèmbní prèj asgjèje.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments