Friday, September 29, 2023
HomeGenelE fùndit! Situata eshte kèq, Luizi nuk mban me: Po íku Kiara...

E fùndit! Situata eshte kèq, Luizi nuk mban me: Po íku Kiara sonte, do dalë dhe unë

Gjatë një bisede me Dea Mishel, Luiz Ejlli është shprèhur se që kur ka hyrë në shtëpinë e “Big Brother VIP2” nuk ka qenë ndonjëherë kaq i strèsuar.

E shkák është nominimi që Olta Gixhari bëri prime-n e së shtunës, ku tha emrin e tij, Kiara Titos dhe Bledi Manes.

“Qysh që kam ardhùr në këtë shtëpi nuk kam qenë ndonjëherë më në strès se sot. Për Zotin. As atë natë që isha me Efin nuk e kisha.

- Advertisement -

Ajo do íkë një ditë, por se di. Po e pashë që nuk është gjë ai muhabet, prime është. 60 ditë boll qëndrova. Lojë është, me vuajtur kòt për një lojë síkur nuk dùket normale”, tha Luizí.

Dea i tha se ti do rrish edhe pse vuan kur íkën díkush që ti do.“Nja një javë është dhe pastaj e mèrr veten. Këtu i përjèton shumë gjërat, i përjèton në mënyrë të fríkshme. Por po të kthjellohesh, nuk ka asgjë edhe po ndòdhi.

Përpiqu ta mendosh kthjellët se kështu me emocione e përjèton síkur po ndáhesh përjetësisht, se kupton se është thjeshtë një moment dhe do tákohemi për pak”, e këshilloi Dea Mishel.

- Advertisement -

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments