CFARE I THA ILNISA NE VESH? Ndodh e papritura mes Meritonit dhe Eglës, banorët te FRÍKESUAR

Në shtëpinë e “Big Brother VIP3” sot mbizòtëron qetësia dhe të qeshurat pafùnd mes banorëve.

Madje Egla Ceno dhe Meriton Mjekiqí kanë bërë paqe me njëri-tjetrin.

Teksa ndòdheshin pranë pishinës, moderatori i ka kèrkuar áktores që të kërcejnë báshkë. Egla ishte pranë tij kur Meritoni i thotë që ‘ta mèsojë që të vallëzojë’.

Ceno pranoi dhe dùke qeshur thoshte: “Do më mèsosh ti? Brezí i vjetër me brezín e ri. Faleminderit”.

Ndërkohë kujtojmë se dy banorët kanë patur debáte të shumta me njëri-tjetrin gjatë rrugëtimit të tyre në shtëpinë më të famshme në Shqípëri. Madje ata janë skualifíkuar njëherë nga Vëllai i Madh për shkák të sjelljeve ndáj njëri-tjetrit, së báshkù me Ilnisa Agollin.

Vëllai i Madh vèndòsi që t’i fùste te dhoma e bardhë, dùke iu dhënë atyre mùndësínë që të ishte publíku ai që do vèndòste për lárgimin e njërit prèj tyre. E ishte píkërisht Ilnisa ajo që u lárgua përfùndimisht nga BBV3, dùke hèqur dorë nga çmími i madh.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...