Friday, September 29, 2023
HomeGenelDeklárata bòmbe e opinionistes, thote nje gje trònditese per familjen e banores...

Deklárata bòmbe e opinionistes, thote nje gje trònditese per familjen e banores BBV

Babai i Kiarës ka thýer heshtjen dhe ka folur për gjíthë urrejtjen që ajo ka márrë nëpër rrjètet sòcíale.

Ai u shprèh se Kiara ka qárë tre ditë rresht pas daljes nga shtëpia vetëm prèj komenteve nègátive, ndërsa nuk la pa përmendur edhe dy opinionistët.

- Advertisement -

Ai ka kùndèrshtuar qëndrimet e tyre dùke thënë se ata zgërdhihen(qeshin) dhe nuk e kanë nxjerrë asnjëherë pozítive Kiarën në spektákle të ndrýshme.

Përsa i përket kësáj një reagim jo i drejtpèrdrejtë ka ardhùr nga ana e Zhaklin Lekatarit.

- Advertisement -

Një prèj ndjèkësve i ka dërguar videon e të atit në mesazh, ndërsa opinionistja habiti jo pak me përgjígjèn e sáj.

Ajo dërgoi linkun e shërbimit të psíkiatrisë, dùke írònizuar kështu komentet e babait të Kiarës, një veprim që po komentohèt shumë në rrjèt.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments