Thursday, June 1, 2023
HomeGenelMos besoni po deshèt, Luizí nxjèrr Olten nga shtepia, ja plani si...

Mos besoni po deshèt, Luizí nxjèrr Olten nga shtepia, ja plani si ja dèl mbáne

Luizí ka zbùluar një strategjí tjetër për lojën ditët e fùndít. Pasi fùti veten në nominim báshkë me Kristin dhe Armaldon, Luizí zbùlon mënyrën se si do ta fùsë edhe Oltën e Qetsorin në nominim báshkë me veten.

“Kur dua të shkòj në b.rg me disa persona të cáktuar i fùs në tualet. Do shkòj në b.rg me ta dhe do i nxjerr nga shtëpia. Do márr Oltën dhe Qetsorin edhe do fùtemi në nominim.”, i thotë Luizí, Nitës dhe Fotinisë.

Në një bisedë në tavolinën e bukës me Gertin, Kiarën dhe Dean, Luizí ka treguar se u ftua për të qenë pjesë e Big Brother VIP 1 por pati arsye pse nuk pranoi.

Ai u rrëfye dùke thënë se i vdíq babai dhe se nuk ishte në gjèndje të vinte. Gerti: “Ti do hyje që në Big Brother-in e parë?”

Luizí: Po, më thanë, por më vd.q baba dhe e lashë. Gerti: Domethënë e ke studiuar Big Brother-in që në pándèmi?

Luizí: Jo mor burrë, dy muaj párá se të hyj. Thashë ta márr vesh njëherë se ku po fùtem. E fíllova të studioj lojërat, zarfat si bèhèt BB.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments