Tuesday, October 3, 2023
HomeGenelMe dátën 19 Tetor do tákoni një femer me pára, do ju...

Me dátën 19 Tetor do tákoni një femer me pára, do ju bèje me miliona edhe juve

Sipas yjeve, 10 diteshi i muajit që po vazhdon do të kríjojë kushtèt e dùhura për të pèrmírësuar situatën tonë të pùnës dhe për të qenë më të kënaqur. Tre shenja do të shohin gjíthashtu të ardhùrat e tyre të rriten dhe pèrpjèkjet e tyre të shpërblehen. Le të shohim në detaje se cilat shenja janë të favor izuara dhe do të kenë sukses të madh financiar në 10 ditëshin e dytë të muajit tetor.

Personi i parë me fat në listë është Demi! Muaji që nis pas pak ditësh do jetë shumë interesant nga ana profesionale dhe do sjellë zhvillime dhe ndrýshime të këndshme në jetën tuaj. Do ju shfaqen mùndësi të reja báshkëpùnimesh dhe do tákoni një person që do ju nxjerrë nga kolapsi ekonomík ku keni rënë, dhe shumë propozíme që do ju dùken shumë joshëse, ndërkohë që do të favorizohèt çdo zgjerim në áktivitetet dhe biznesit.

Ndiheni prodùktiv, kreativ dhe shumë ambi cioz dhe jeni gati të pret endoni atë që mèrítoni në pùnën tuaj. Pas datës 24 tetor kur Mërkùri të kthehèt në rrugën e dùhur, vònesat në planet tuaja do të ndálen dhe do të keni të gjíthë favorin për të árrítur qèllimet tuaja.

- Advertisement -

Yjesia mùnd të shpjegojë shumë mirë pjesëza të personalitetit tuaj dhe cilësi specifíke. Përshembùll, nëse jeni nga ata që kur ju fíksohèt diçka në mendje nuk ka njeri  që ju ndál, dùhèt t’i përkisni me sígùri një prèj shenjave më poshtë:

Dashi Ju nuk ndáleni párá asnjë sfíde edhe nëse ju dùhèt ta provoni për herë të 100-të që keni ju të drejtë. Eshtë natyra juaj konkurruese dhe përkushtimi i fòrt që keni ndáj gjërave që ju mbájnë gjíthmonë zgjuar párá pèngesave. Për këtë, dùhèt të fálenderoni Marsín- planetin e vèndòsmërisë- që ju bèn të jeni kaq sistematíkë dhe të vèndòsur. Natyra juaj pasi onante dhe energjíke ju bèn të mòs hiqni dorë nga gjërat që doni, pavárësisht sa të pamùndura dùken.

Binjaket Si një shenjë me këmbë në tokë, ti njihesh për anën tënde kokëfòrtë dhe kjo ju veçon si një nga shenjat më këmbèngùlëse të zòdíakut. Ti nuk hèq dorë kollaj, pavárësisht nga çfarë dèl rrugës. Jeni jeni të fíksuar me qëndrueshmërinë dhe progresín.

- Advertisement -

Bricjapi Kur ti ke një mision apo një objektiv për të árrítur, do të japësh gjíthçka nga vetja. Bricjapët bëjnë lèvízje të ngádalta, por të sígùrta dhe për rezùltate fantastíke. Nuk jepen për qèllime momentale dhe fálë planetit që i udhëhèq, Saturnit, janë të dísíplinuar. Bricjapët janë realistë dhe e dinë sáktë sasínë e energjísë dhe du rimit që dùhèt të investojnë për të árrítur diçka.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments