Saturday, December 2, 2023
HomeGenelDoli zbùluar hilja qe po ben Luizí, Olta: E dashke vetëm për...

Doli zbùluar hilja qe po ben Luizí, Olta: E dashke vetëm për dokumente

Teksa ndòdheshin në dhomën e gjumit, Olta Gixhari pyet Luiz Ejllin nëse ka vetëm nënshtètësi shqíptare. Këngëtari i njohur i kthehèt shkùrt: “Ndoshta”.

Teksa e pyet edhe Kiara Titon nëse ka vetëm nënshtètësi shqíptare, áktorja pyet moderatorèn: “Pse e do vetëm për dokumente këtë?”.

Pjesë nga biseda: Olta: Ti ke vetëm nënshtètësi shqíptare? Luizí: Ndoshta. Kiara: Po si nuk u lòdhe dùke kthýer përgjígje kështu.

- Advertisement -

Olta: O Kiara, ky ka vetëm nënshtètësi shqíptare? Kiara: Atëgherë Luiz kaq ishte. Luizí: Pyetja ishte… Olta: Pse ti e do për dokumente?

Kiara: Po moj, pse e dua për lojë? Olta: Bravo, kapitalizèm. Luizí: Kam 3. Kiara: Si 3? Olta: Pse ke nënshtètësi franceze?

- Advertisement -

Luizí: Edhe italiane. Olta: Italiane çne? Luizí: Histori e gjatë.Olta: Po ti e paske mbýllur se 3 është maksimumi. Luizí: E di, por hèq dorë nga njëra kur të márr ameríkanen. Olta: Duhèt të hèqësh dorë prèj të 3 për ameríkanen.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments