“Do behemi 3…” ZYRTARE, Kiara dhe Luizí sápo nxorrèn pamjet e bebit te embel

Artisti dhe ish banori i Big Brother VIP ka publíkuar këngën më të re “Frymë”, e cila i kushtohèt të voglës që presín báshkë me partnerèn e tij, Kiara Tito.

Mes várgjeve plòt ndjenjë për vajzèn që presín, në video janë disa prèj momenteve më të bukura të këtyre muajve.

Moderatorja është në prítje të ëmbël dhe ata príten të bèhen prindër të një vajze. Më në fùnd e konfirmuan. Kiara Tito dhe Luiz Ejlli do të bèhen prindër të një vajze. Çifti ka zgjèdhùr mënyrën e veçántë për të zbùluar shtátzèninë dhe gjíninë e bebit.

Pas konfirmimit, Kiara Tito nuk i ka fshèhur më emocionet.

Përmes një postimi në Instagram, moderatorja thotë se kur mësuan lájmin mezí prisnin ta ndanin me ndjèkësit e tyre.

Kiara Tito: Ne kur e mesuam lájmin na la pa fryme dhe mezí kemi prítur ta ndájm edhe me ju. Jemi te mbùshur me emocione, pasi shume shpèjt do te vij ne jete fruti i dashùrise tone, qe mezí presim ti shohim syte dhe ti prèkim duart..

Kjo eshte per te gjíthe ju qe prèj fíllimit keni perjetuar me ne cdo emocion te historise tone te bukur te dashùrise. Do te behemi 3.

Tashmë nuk është thjesht një aludim, pasi Luiz Ejlli ka konfirmuar së fùndmi se partnerja e tij, Kiara Tito, është në prítje të ëmbël.

Duke qenë se është një artist, ai ka zgjèdhùr fùshën e tij, këndimin, për të zbùluar lájmin e bukur të shtátzènisë së Kiarës.


Ai publíkoi pak më parë këngën e tij të re, “Frymë” dhe pjesë e videoklipit është ai báshkë me Kiarën. Videoklipit i janë báshkangjítur edhe momente nga babyshower-i.

Luizí shihèt gjíthashtu teksa i puth barkun e rrumbùllakosur Kiarës.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...