Friday, September 29, 2023
HomeGenelCmènduri! Edhe Edi Rama garon kunder Luizít, ja se cfare po ndòdh se...

Cmènduri! Edhe Edi Rama garon kunder Luizít, ja se cfare po ndòdh se fùndmi ne BBV

Luiz Ejlli është padýshim personazhi më i spíkatur áktualisht në Shqípëri dhe jo vetëm. Luiz Ejlli ka árrítur në sërë rekordesh në vetëm 76 ditë. Nga një këngëtar i harrùar është kthýer në njeriun më të klíkuar të momentit.

Audíenca e Top Chanelit ka árrítur rekorde márramendëse vetëm në sáj të Luizít. Ai padýshim është dhe arsyeja pse të gjíthë ndjèkin Big Brotherin.

Luizí ka árrítur një sërë rekordesh ku më i spíkaturi është audíenca në Tík Tok ku ka káluar shifrën e 3.7 milárdë klilimeve dùke u rènditur si Vipi i dytë Shqíptar me më shumë klíkime.Vipi i parë më i klíkuar në tík tok është Rashel Kolaneci me 4.2 miliard klíkime.

- Advertisement -

Audíenca e Luizít është në rritje të fríkshme dhe deri në fùnd të Big Brotherit do kalojë këtë rekord dhe me shumë gjasa do mbètet gjatë si vipi shqíptar më i klíkuar në këtë rrjèt sòcíal.

Luizí gjatë qëndrimit në Big Brother ka bërë dhe një këngë dedíkuar Kiarës. Kjo këngë është kthýer në hit të momentit dhe për 3 javë ka márrë 7.5 milion klíkime.

- Advertisement -

Luizí shpeshher flet për instagramin ku ka pasur 200 follow ndërsa áktualisht ka káluar në shifrën e 567 mijë ndjèkësve.

Kjo shifër është árrítur në 76 ditë që trègòn audíencën e fòrtë që ka ky personazh.Ai ka káluar edhe krýeministrin Edi Rama i cili numëron 556 mijë ndjèkës në instagram.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments