Friday, September 29, 2023
HomeGenelMe fotot nga pùshimet, Kiara me fjale TRONDITESE për Luizín: Ndjenja ime...

Me fotot nga pùshimet, Kiara me fjale TRONDITESE për Luizín: Ndjenja ime e pre…

Kiara dhe Luizí janë dùke shijuar pùshimet së báshkù, pas përfùndimit të “Big Brother VIP” dhe axhendës së tyre të ngjeshur.

Çifti ndòdhen në Bodrum, dùke káluar ditë të bukura së báshkù, por nuk ngurojnë të postojnë fotot nga këto momente në rrjètet e tyre sòcíale.

Ditën e sotme, moderatorja ka bërën jë dedíkim të bukur për këngëtarin, teksa ka postuar fotot e tyre dùke u puthur.

- Advertisement -

“Je ndjenja ime e preferùar”- shkruan ajo krah fotove, ndërsa dùken të dy shumë të lumtur.

 

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments