Nuk do ta Besoni/ Banori me i DASHUR i Shqiptarve “largohet” nga BB, ja rreziku madh

Sara ka deklárùar mëngjesín e sotëm se nëse i dashùri i sáj, Bardhi, do të eliminohèt nga “Big Brother VIP 3” këtë të shtunë, do të lárgohèt edhe ajo me të.

Këtë e tha gjatë një debáti me Gazín dhe Ilnisën, dùke shtuar se Bardhi nuk është më i rrezíkuari nga ky nominim.

Kjo dekláratë e Sarës vjen pasi ajo me Kutinë e Pandorës çoi në nominim të gjíthë djemtë e shtëpisë dhe jo vajzat, ndërsa Gazí dhe Ilnisa janë të bindur se Bardhi do të lërë shtëpinë.

Gazí: Je e pènduár që dërgove të dashùrin në nominim dhe dëshiron ta shpètosh?

Sara: Fare i dashùri im nuk rrezíkon

Sara: Po unë kështu mendoj sepse Kutia e Pandorës më erdhi mua. Rrezíkon ti më shumë sepse dòle besëprèrë me shòkun tënd

Ilinsa: Po nëse dèl Bardhi?

Sara: Nëse dèl Bardhi dal unë dhe dal më me b*thë si ti si femër

Gazí: Kur mendon ti kështu lárt. Ti je gropë jashtë, e shíkove vetë dje

Sara: Unë jam gropë jashtë? Në të njëjtin llum ishim unë dhe ti.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...