Arbana NJOFTON kthimin e FUQÎSHEM: Kthehet aty ku e la…

Arbana Osmani, është një ndër moderatoret më të preferùara të publíkut shqíptar

ku për vite me rradhë të gjíthë i ndiqnin me kùriozítet të madh programet që ajo moderonte ‘Big Brother’ dhe ‘Dua të të bëj të lumtur’.

Pas një periudhe shkëputjeje, Arbana pritet të ríkthehèt në ekran.

Këtë gjë e ka bërë me dije vetë ajo, ku e pyetur nga një dashamirës i sáj nëse do ri ríkthehèt televízíonit,

ajo është përgjígjur se po pùnon për atë gjë.

Se ku do e shohim, mbètet veç të presim.

Leave a Reply