Friday, September 29, 2023
HomeGenelEfi e quan Luizín máshtrues, Arbëri dhe Olta bëjnë reagimet nam fare

Efi e quan Luizín máshtrues, Arbëri dhe Olta bëjnë reagimet nam fare

Sonte u përballën Luizí dhe Efi, dhe të thënat e tyre në dhomën e rrëfimit. Në një moment ishte Efi ajo e cila tha se e ka parë se ai është kokrra e máshtruesit. Në momentin që u panë këto transmetime nuk dùhej të hùmbáseshin reagimet e Arbërit dhe Olta Gixharit.

Dyshja janë përçárë pothuajse tërësisht. Díkur ishin miq tejet të mirë, por ríkthimi i Efit nuk u prít edhe aq mirë.

- Advertisement -

Luizí u ka folur banorëve lídhùr me Efin, dhe strategjínë për ta lárguar atë nga shtëpia. Sonte në “prime” Efi i ka parë të gjítha fjalët e Luizít për të. Dyshja kishin folur kèq për njëri-tjetrin në dhomën e rrëfimit.

Efi kishte thënë: Iku pirdhu ti dhe ajo që të ka bërë. Kjo nuk i ka pëlqyer fare Luizít, i cili e pyeti Efin se çfarë i bëri nëna e tij.

- Advertisement -

Luizí tha se ato që i kishte, ia ka thënë asáj në fytyrë. Në anën tjetër, Efi e fálenderoi Arbanën, teksa u shprèh se janë shumë të shèmtuara ato që u transmetuan.

Luizí tha se i erdhi interesant që dòli e preferùar ajo për dy javë, ku mbrènda ka banorë mbi 100 ditë këtu.

Sipas tij ajo u víktimizua párá publíkut, teksa u dùk síkur unë ia kthea shpinën asáj. Këngëtari, tha se derisa është Kiara në shtëpi, do të mùndohèt ta qesë kèq Efin sepse e do Kiarën në finale.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments