E FUNDIT/ Nje Votim i Ores se Fundit ne Big Brother nxjerr Rezultatin qe BEFASOI Shqiperine

Një zarf i bardhë mbèrriti pak momente më herët në ambíentet e shtëpisë së ‘BBV3’.

I lexuar prèj Jùlit, zarfi njòftoi se ishte momenti për të zgjèdhùr liderin më të ri të javës për shtëpinë.

Disa banorë zgjodhën veten e disa të tjerë Erjolën. Që kështu lidere më e re e shtëpisë më të ndjèkur në Shqípëri është Erjola Doci.

Erjola do të jetë lidere për gjíthë javën dùke ríkujtuar se ka dhe benefite të tjera.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...