Saturday, December 2, 2023
HomeGenelTùrp! Luizí prag perjashtimit, kyu banor surprize mùnd te jete fituesi i...

Tùrp! Luizí prag perjashtimit, kyu banor surprize mùnd te jete fituesi i Big Brother Vip

Mbrëmjen e djeshme hynë 6 banorë të rinj në shtëpinë e BBV, ku padýshim dy ishin surpriza, e párá rihyrja e Sabianit dhe e dyta ajo e Qetësorit.

Vlonjati është fituesi i Big Brother 2, që mùnd të themi pa fríkë që mbètet sezoni më i bukur dhe ka pasur vërtet lojtarë cilësorë që ende dhe sot mbáhen mend nga publíku.

Përmendim këtu Adèlajdèn e ndjèrë, Adi Pojanën, Bjordin, Arjonin, Dritanin etj, pra janë personazhe që kanë mbètur ende në kujtesën e shqíptarëve.

- Advertisement -

Duke parë dominimin abspolut të Luizít, prodùksioni i BBV që ka márrë shumë kritíka këtë sezon, vèndòs të fùsë një lojtar të fòrtë, madje shumë të fòrtë sic është Qetësori.

Lart e poshtë zyrave të Top-it përflitet se Qetësori do jetë sërish fitues në këtë format dhe ka vetëm një mënyrë për t’ja márrë fitorèn Luizít, përjashtimi i këtij të fùndít.

- Advertisement -

Thuhèt se Qetësori do e provokojë aq shumë Luizín saqë ky i fùndít do dalë nga vetja do bëjë gjest të pahijshëm dhe prodùksioni do “detyrohèt” ta përjashtojë.


 

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments