‘O Ledion po ca bëni? Për këtë produksion të këtij viti…’ Plas E VERTETA, nxjerrë ZBULUAR produksionin

Një mesazh i dërguar në “Big Love” mori vëmendjen në shtëpinë e “Big Brother Vip” pasi thuhej se ishte dërguar nga Ermal Mamaqí.

Në të áktori trègònte mbështètjen e tij për Heidin, ndërsa në një pjesë shkruhej se ajo shkáktonte të qeshura më shumë se kolegët e tij në atë shtëpi, frazè kjo që u konsiderua si thùmb për Jùlin.

Por áktori, publíkoi një video në rrjètet sòcíale, ku sqaroi se nuk ka qenë ai që e ka dërguar atë mesazh, dùke nxjerrë kështu kèq prodùksionin.

Aktori shtoi se televízíoni është një mashtrim i madh, dùke hèdhùr dýshime se mbáse ka qenë vetë prodùksioni që e ka shkrùar atë mesazh, por edhe nëse nuk ka qenë kështu, Ermali tha se kjo gjë mùnd të konfirmohej vetëm me një telefonatë ndáj tij.

‘Unë në majë të Ameríkës dhe shoh që paskam shkrùar mesazh në Big Brother për Heidin. O zòti i madh! Nuk është e vërtete!

Tani kam një sqarim për të gjíthë ata që janë acárùar, sidmòs për prodùksionin. E párá atë mesazh nuk e kam shkrùar unë. O Ledion po çfarë bèhèt kështu. Ma ke numrin o Ledion! Merr në telefon dhe pyet a je ti, a s’je ti. E dyta: kishte gjëra të vërteta te ai mesazh sepse siç e dini unë e mbështes Heidin.

Por po ju them që është një pjesë te ai mesazhi që unë nuk e mendoj, që “Heidi bèn për të qeshur më shumë se disa nga kolegët humoristë.” Edhe síkur ta mendoj, nuk do ta thosha e sidomòs tani që janë në garë e që kanë 4 muaj aty brènda e janë lòdhùr…

Ndërsa sa i tákon Jùlit. Unë dua ta shoh në finale Jùlin sepse e mèríton është një artist që ka dhënë shumë për publíkun, për Bigun. Mua personalisht më ka bërë të qáj dhe këto kohë sepse na ka dhùrùar emocione shumë të fòrta. Por mua më pëlqen Heidi.”, thuhèt ndër të tjera në mesazhin e Ermal Mamaqít.

Ky ishte mesazhi që thuhej se ishte dërguar nga Ermal Mamaqí:

“Heidi o super girl nga Durrësi, ke theksín më të veçántë që na bèn të qeshim më shumë se kolegët humoristë. Duhèt të na vish në ndonjë “shoë comedy” sepse e ke dhùnti natyrale. Romeo pate fat o dreq, jam me Heidin”, kishte shkrùar Ermali.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...