Saturday, June 3, 2023
HomeGenel“Unë isha e urtë, ç’mu desh mua”/ Çfarë ndòdhi paprítur? Kiara- Luizít:...

“Unë isha e urtë, ç’mu desh mua”/ Çfarë ndòdhi paprítur? Kiara- Luizít: Gabim, që u mora me ty

Kiara dùket se është pènduár, teksa shprèhèt që ka qenë e urtë dhe ndrýshimi që ka bërë, nuk i ka sjellë asáj dobi.

Këtë bisedë moderatorja e ka bërë me Luizín në dhomën e gjumit, ndërkohë që partneri i sáj e ka suportuar dùke i thënë që nuk ka ndrýshuar asgjë.

Pjesë nga biseda: Kiara: I shkreti unë, ç’mu desh mua. Unë isha e urtë ç’mu desh mua

Luizí: E urtë je prarë, ti s’ke bërë asnjë gábím. I vetmi gábím që ke bërë Kiara: Që mèrrem me ty.

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqípëri dhe padýshim që ngjárjet e kríjuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër të vëmendjes. Banorët e BBV2 po përfliten kudo në rrjèt,

dhe janë kthýer në protagonistët e pèrditshmërisë sonë, dùke transmetuar shumë emocione të fòrta teksa rrëfejnë historitë e tyre apo edhe gjatë pèrditshmërisë, konflíkteve dhe raporteve me njëri-tjetrin.

Vetëm pak më parë teksa Kristi ka qenë dùke bërë dush, Dea Mishel e ka ndíhmuar atë të pástronte qafën dhe kokën, pasi e kishte të vízatuar. Një gjë e tillë i ka habitur ndjèkësit, e kjo jo vetëm prèj afrimitetit që të dy kishin, por se si një tip si Kristi, dùke e ditur të gjíthë që është shumë i ftohtë dhe serioz ka lejuar një gjë të tillë.

Ditën e sotme në një bisedë në oborr me Luizín dhe Kiarën, Qetsori shfaqej shumë në mendime dhe u shprèh se ajo çfarë e mùndon shumë gjatë gjíthë kohës është se si të nxjerrë Efin nga shtëpia e “BBV2”,

por ajo çfarë është akòma dhe më interesante është se edhe ai vetë nuk e di pse është kaq i fíksuar pas kësáj.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments