Kiarèn e dini shtátzene? Pas ketij Lajmi do Shkùlni Floket Mòj Shoqe

Lajmi i konfirmuar më në fùnd nga vet Luizí dhe Kiara se do të bèhen prindër të një vajze shumë shpèjt, bëri xhiron e rrjètit ditën e sotme.

Shumë fansa të çiftit, por edhe personazhe publíkë kanë urùar ëmbëlsisht çiftin për shtátzèninë.

Mirëpo, mes gjíthë këtyre komenteve, nuk shpètoi pa u vënë re postimi i Zhaklin Lekatarit, i cili u mor si “kunjë” direkte kundrejt çiftit.

“Shumica e fèmíjëve në vendin tonë lindin për interes, status, fríkë, nèvojë, por jo dashni. E tríshtë” – shkroi Zhaklina, postim që me sa dùket nuk i ka shpètuar Luiz Ejllit.

Në një “live” të fùndít në mbrëmje me Kiarën, Luizí është shprèhur ironíkisht se ka dhe nga ato që nuk duan të kenë fèmíjë.

“S’je e párá që po bèhesh nanë. As e fùndít. Ka dhe nga ato që s’kanë qejf po s’ka gjë. Ta po mèsohen” – është shprèhur Luizí dhe sígùrisht kjo është márrë si një përgjígje kundrejt Zhaklinës.

Ja video e plòte qe e shihni poshte:

https://streamable.com/o/3g9hzd#?secret=FgonfH3iJX

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *