Skandál i MADH ne Big Brother/ Del HÍLJA me Mesazhet, Ja si Máshtrohet Populli Jone

Ashtu si në edicionin e dytë edhe në të tretin ka nisur sërish “Big Love” ku shpesh banorët surprizohen nga i vetmi kontákt që kanë me botën jashtë,dùke lexuar mesazhe që vijnë nga miq,familjarë apo edhe fansa.

Por,së fùndmi në rrjèt po qarkùllon mesazhi i një vajze e cila trègòn se është fanse e Heidit. Vajza pretendon se prodùksioni mesazhin e sáj për të ia ka dhënë Françeskës.

“Turp ky mesazh është dërguar nga ne për Heidi Bacin dhe ju e shísni síkur është për Françeskën.Turp që keni ndrýshuar emrat.T’iu vijë tùrp.”-ka shkrùar fansja.

Bëhèt fjalë për një mesazh vlerësimi dhe në fùnd thuhèt “Síkur vetëm pak të dëgjonte ai Romeo,kushedi se sa lárg do shkònit të dy.Ju duam shumë.Më të mirët jeni”

E sígùrisht Françeska e mori për të mirëqënë dùke e lídhùr me situatat në shtëpi ku ajo shpesh “këshillon” Romeon se po pèrdoret nga Heidi.

te fundit, big brother vip albania, bbv,

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...