“Luizi Me koken tek barku i Kiares…”, kjo eshte E EMBLA, fotoja e javës që THEU REKORDIN

Luizí ka thýer rekord me postimin e fùndít. Këngëtari ka publíkuar një foto të shumëprítur, ku shfaqet me Kiarën dhe të ëmën.

Ditët e párá u përfol se márrëdhenia mes Kiarës dhe nënës së Luizít nuk është aspak e mirë.

Por sic dùket tashmë gjërat kanë ndrýshuar dhe kohët e fùndít janë parë shumë shpesh pranë njëra tjetrës.

Së báshkù dùket se kanë qenë të ftuar në një dasmë, nga ku Luizí ka publíkuar këtë foto që brènda pak minutash ka thýer rekord.

Foto ka mbledhùr mbi 100 mijë pëlqíme dhe më pas është publíkuar edhe nga Kiara në Insta Story, e cila e ka shoqërùar postimin me një zèmèr.

Me këtë foto, Luizí ka treguar edhe njëherë se márrëdhënia e Kiarës me mamanë e tij është shumë e mirë. Nuse e vjehrrë shfaqen të buzèqeshura e të ùlura pranë njëra-tjetrës.

Leave a Reply