Friday, September 29, 2023
HomeGenelGjate PRIME! Skenë që nuk prítej! Kristi gati të puthë Kiarën, reagon...

Gjate PRIME! Skenë që nuk prítej! Kristi gati të puthë Kiarën, reagon kèq Luizí

Vëllai i Madh ka organizuar mbrëmë një party me pizhama për banorët, të cilët janë argëtuar shumë me lojëra të ndrýshme.

Në dhomën e ndjenjës ishte e vèndòsur një rùlòtë, në të cilën ishin disa dènime mjaft píkante. Nëse banorët vèndòsnin që të mòs bènin dènimin që iu binte, atëherë do të pinin shots.

- Advertisement -

Një ndër dènimet që i ra Kiarës ishte që të puthte në buzè një banor në të djathtën e sáj. Ajo kishte në krah Kristin dhe Luizín.

Moderatorja sígùrisht që shkòi dhe puthi Luizín, por dhe Kristi u tregua i gatshëm.

- Advertisement -

“Isha unë në ákt”, i tha ai. Luizí e dëgjoi dhe iu kthýe Kristit: “Po Krist, prdh, prdh”.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments