Friday, September 29, 2023
HomeGenelE FRIKSHME! Cpo ndòdh me Luizín, ndihèt kèq pasi beri kete gje...

E FRIKSHME! Cpo ndòdh me Luizín, ndihèt kèq pasi beri kete gje me Kiarèn

I këndoi Kiarës, Luiz Ejlli ‘ndjehèt kèq’ dhe premton këngën për nënën. Ja reagimi i sáj?

Luiz Ejlli publíkoi ditën e sotme këngën dedíkuar partneres së tij, Kiara Titos. Kjo nuk është hera e parë që ai i ka dedíkuar këngë, pasi ka ndòdhùr edhe brènda shtëpisë së “Big Brother Vip Albania”.

Por, siç thotë Luizí, díkush po xhelòzon. E ajo është nëna e tij. Me humor, Luizí trègòi mbrëmjen e sotme përmes një video se do bëjë këngë për nënën pasi kjo e fùndít është ndjèrë xhelòze për dedíkimet që po i bèhen Kiarës.

- Advertisement -

“Imágjíno kaq e bukur ka qene kënga sa është bëra njëra xhelòze. Më thotë je bërë 38-vjèç dhe nuk ma dedíkove një këngë. Ka të drejtë, kjo është një párálájmërim se kënga e radhës do jetë për nënën. Si thonë amanetet e nënës.

Ja ku e kam mbretëreshën. Femra më e bukur në univers, është më e bukura në botë”-thotë Luizí.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments