Rrefimi TRONDITES i Luizít: Do behemi prinder, por…shendeti nuk

Luiz Ejlli áktualisht po shijon suksesín e filmit të tij “Në Kuadër të Dashurisë”.

Së báshkù me kastin e áktorëve, ai po udhëton nëpër Shqípëri dhe jo vetëm, për të prezantuar premierën. Natyrisht që interesi më i madh për të kanë qenë pyetjet rreth báshkëjetesës me Kiarën, por edhe dinamíkave të ndrýshme.

Këtë herë, fituesi i “Big Brother”, ka vèndòsur që t’i thotë të gjítha, dùke përfshirë edhe hatèrmbètjet.

Gjatë një interviste të zhvilluar së fùndmi nga mediat, një ndër gazetarët e ka pyetur Luizín nëse janë të vërteta lájmet që po qárkùllojnë në lídhje me Arbanën, ndërsa këngëtari dùke mòs zbùluar shumë detaje trègòi se mes tij dhe moderatores ka një krisje.

“Ajo është atje, unë këtu. Ka krisje mes meje dhe Arbana Osmanit, por në maj do të zbùloj më shumë sepse nuk më lejohèt”, tha Luizí.

Kujtojmë se me nisjen e sezonit të ri televízív, lindèn dhe zèrat se mes Luizít dhe Arbanës dhe regjízorit Eduart Grishaj mùnd të kishèt një përplasje.

Ndërsa, Kiara Titos iu besua një format përmbledhës për “Dancing With the Stars”, nga ana tjetër edhe Luizí, që mbètet ndër emrat më të pëlqyera, ka pasur ambicie që të kishte një kárrierë televízíve, këtë herë jo vetëm si këngëtar.

Në rrjèt prèj kohësh është përfolur se ai do të ishte opinionist në “Big Brother VIP 3”. Zërat u shtuan pasi vetë Arbër Hajdari konfirmoi se vitin e ardhshëm nuk do të ùlej në poltronën e opinionistit.

Megjíthatë, një vendim i tillë dùket i vèshtírë. Në rrjèt është përfolur se Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj ishin kùndèr pjesëmárrjes së Luizít në këtë format. Dhe ka qenë píkërisht ky ákt “molla e shèrrit” mes fituesit të “Big Brother” dhe çiftit të famshëm.

Luizí i lárgoi nga Instagrami, báshkë me disa ish-banorë të tjerë, dùke sjellë kështu mbýlljen përfùndimtare të márrëdhënieve mes tyre. Natyrisht që Luizí nuk mùnd të mòs pyetej edhe rreth një shtatëzanie të Kiarës. Përgjígje, me të cilën Luizí u përpoq të bènte edhe më shumë konfuz ndjèkësit.

Pyetjet nëse partnerja e tij është shtatëzènè, ai i është përgjígjur “S’e di”.

“Do bèhemi prindër, kur të lindë Kiara, kur ta ketë shkrùar ai lárt. Nuk ka rèndësi vajzè apo djalë, vetëm të jetë shèndòshë e mirë, shendetin nuk e kemi ne dore ne.

Motra ime ka tre vajza, ndërsa unë çfarë të jetë”, u shprèh ai, dùke u treguar i kùjdèsshëm që mòs të zbùlojë shumë detaje.

Kiara Tito prèj kohësh flitet se është në prítje të ëmbël. Lajmet kanë shkáktuar shumë zhurmë në rrjèt megjíthatë ende nuk ka asnjë konfirmim zyrtar nga ana e tyre. Moderatorja gjatë prezantimit të “DWTS Fan Club” ka ngritur dýshimet akòma më shumë me dekláratën e sáj.

“Përpárá se të nis programin nëse jeni dùke na ndjèkur me ndonjë pjatë të shijshme përpárá mòs na bèni tag në Instagram se na vjen nepsi ne këtu”.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...