Tërmet párá 6 minutash, BEFASUESE dalin pamjet e vendit ne Shqíperi,

Një tèrmet me magnitudë të ùlët ka rënë pak më parë në veri-perèndim të Shqípërisë.

Sipas të dhënave páráprake, tèrmeti ishte i një magnitude 3.4 të shkallës Rihter dhe me e piqendër Lezhën.

Për shkák të lëkundjeve të moderùara, nukr aportohèt për dème në njerëz apo në gòdina.

Leave a Reply