Saturday, June 3, 2023
HomeGenelÇfarë po ndòdh në “BBVA”? Banori ‘kèrcènon’: Do t’ju hèdh në ùshqím...

Çfarë po ndòdh në “BBVA”? Banori ‘kèrcènon’: Do t’ju hèdh në ùshqím gjera te fríkshme

Një përplasje e fòrtë ka ndòdhùr gjatë spektáklit të sotëm mes Bledi Manes dhe Qetsorit. Ajo që bëri përshtýpje ishin fjalët kèrcènuese të Qetsorit drejtuar Bledit, ndërkohë që u shprèh se do t’ju hèdh lloj- lloj gjërash në ùshqím që të mòs e hanë.

“Po po do t’ju hèdh kripë, do t’ju hèdh lloj-lloj gjërash në ùshqím. Pse kush je ti të më trègòsh mua se çfarë të bëj?

Do t’ju hèdh gjëra që të mòs e hani ùshqímin dhe të shkòni të lani pjatat.”- tha Qetsori. Ky i fùndít me pare ne nje video, me shume sháka dhe me plòt humor i ka thene banoreve te tjere se atyre qe nuk duan te lajne pjatat do ti hèdhe edhe helm ne ùshqím.

Padýshim kjo eshte ne kuader te lojes dhe eshte nje sháka nga Qetesori i cili ndonjehere pùnet e shtepise i mèrr me shume seriozítet dhe ne kete píke sipas tij ai qe nuk i ben pùne do ta pesoje kèq.

Urojme qe píka mòs te shkòje deri ne ekstrem dhe qe ne ùshqím te mòs hídhèt asgje sepse ùshqími eshte i shenjte, por ne BBV te ketij edicioni cfare nuk prítet.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments