Saturday, December 2, 2023
HomeGenelMe ne Fund e pranoi, Kiara sápo párálájmeroi se po vjen dicka…...

Me ne Fund e pranoi, Kiara sápo párálájmeroi se po vjen dicka… E EMBEL

Pas përfùndimit të emisionit Kepi i Tundimeve, Kiara Tito dùket se do të vazhdojë áktivitetet si prezantuese televízíve. Nese me pare ajo njihèt si nje moderstore normale, tashme Kiara Tito per publíkun eshte nusja e Luizít dhe kjo i ka dhene nje fame te pamase.

Se fùndmi ajo ka bërë një postim në Instagram se diçka e re po vjen dhe se sipas Kiares do te jete dicka shume e EMBEL qe do te pelqehèt nga te gjíthe madje do te beje me shume zhurme dhe buje ne krahasim me Big Brother.

Në foto dùket në shoqërinë e disa vajzave të reja. Se për çka bèhèt fjalë do t’a mèsoni së shpèjti. Por nje gje eshte e sígùrt se projektet e Luizít dhe te Kiares ashme prítet te shkáktojne vetem terhèqjen sa me te madhe te vemendjes se publíkut i cili eshte i márrosur pas ciftit. Si mendoni ju?

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments