Friday, September 29, 2023
HomeGenelDo keni FAT? 4 Shenjat që Tríumfojnë me Llòtari Amèrikane dhe 2...

Do keni FAT? 4 Shenjat që Tríumfojnë me Llòtari Amèrikane dhe 2 Shènjat që FATIN e kanë me punë në Evropë

Marsi dhe Venusi do lëshojnë valë të mira këtë javë. Ata do ju ndíhmojnë profesionalisht dhe do ju nxitin të trègòheni më të dashur. Asnjë planet nuk do influencojë mbi lídhjen tuaj në çift, por kjo nuk do të thotë që pùnët do shkòjnë kèq. Do jeni plòt shárm dhe dëshirë për të jetuar.

Edhe partneri do ju trájtojë mirë këtë javë. Ju beqárët do flírtoni shumë dhe do keni tákime. Do kaloni një javë të mirë, por nuk do ketë gjëra serioze. Financat nuk do jenë të mira. Shëndeti do ketë disa pròblème dhe ju dùhèt të kùjdèseni më shumë. Mùndohuni të mòs strèsoheni dhe flini më shumë. Perspektivat në pùnë janë shumë të mira. Përpiquni dhe pak më shumë dhe do árríni atje ku doni.

Demi Falènderojini gjíthë kohës yjet këtë javë sepse ato do ju përkëdhelin. Do jetë Marsi ai që do e mbròjë në çdo moment jetën tuaj në çift këtë jave. Priten vetëm momente të bukura dhe tejet emocionuese, kështu që mòs u shqètësoni. Ju beqárët do jeni shumë të izoluar dhe kjo nuk do iu lejojë të keni njohje të reja.

- Advertisement -

Nuk do jetë periudhe me fat për ju. Buxhèti nuk do jetë aspak i kèq. Do jeni të kùjdèsshëm me shpenzímet që do krýeni dhe do i menaxhoni me maturi párátë që do ju mbèten. Shëndeti do jetë disi më i mirë se më parë. Kujdesi që keni treguar kohët e fùndít do japë rezùltatet e veta. Në pùnë dùhèt t’i hídhni hapat me qetësi dhe maturi, pasi po nxituat situata mùnd të dalë jashtë kòntròllit.

Binjakët Shfrytëzojeni në maksimum çdo moment gjatë kësáj jave dhe bèni atë që do ndíeni. Po u treguat bujarë dhe nga ana tjetër serioze në pùnë çdo gjë do ju realizohèt si e keni menduar. Nëse jeni në një lídhje do kaloni një javë shumë pasiononte dhe me dëshira pak ekstreme.

Nëse ju japin kënaqësi mòs e privoni veten. Do keni shumë imagjínátë. Ju beqárët do keni një javë të mbùshur plòt me tákime. Mùnd të mòs ketë dashùri të vërtetë, por shumë aventura të këndshme. Me párátë dùhèt të trègòheni të matur.

- Advertisement -

Mos jepni hua sepse do mbèteni edhe për vete kèq. Shëndeti nuk do jetë dhe aq i mirë. Do jeni në ánkth dhe do keni pròblème me qárkùllimin e gjákut. Këshillohuni me mjèkët për çdo pròblèm. Këmbèngùlja në pùne do ju bëjë te árríni ato që doni.

Gaforrja Dita e martë do jetë më ë rèndësishmja e kësáj jave, mbájeni mend. Për ata që janë në një lídhje do jetë periudhë e mbùshur me báshkëpùnim. Shfrytëzojeni sa më shumë të jetë e mùndur sepse jo gjíthmonë vijnë periudhá të tilla.

Ju beqárët do jeni te fshèhtë dhe nuk do i trègòni askujt për flírtimet që do keni. Në planin financiar do jeni me shumë fat dhe gjèndja do pèrmírësohèt më shpèjt nga sa e kishít imágjínuar. Pas një periudhe jo të mirë dhe pa shumë energjí, këtë javë do ndiheni më të qetë dhe plòt energjí. Çlòdhùni sa të mùndni dhe mèrruni me ndonjë sport. Në pùnë do jeni më shumë sesa dùhèt ambiciozè. Kujdes sepse po u pènguat nuk do árríni dot atje ku dëshíròni.

Luani Yjet do ju favorizojnë gjíthë kohës këtë javë. Ambíenti në jetën tuaj në çift do jetë shumë i këndshëm. Në çdo moment do përjètoni emocione dhe kënaqësi të pafùndme. Ju beqárët do jeni të arsyeshëm dhe nuk do rèndni me sy mbýllur drejt çdo personi. Në këtë mënyrë do shmángni edhe zhgènjimet.

Tek financat yjet do ndíkojnë nègátivisht dhe gjèndja mùnd të ketë goxha trònditje. Nuk do jeni të zòtet ta kòntròlloni veten dhe të ùlni shpenzímet. Shëndeti për fat të mirë nuk do jetë pròblèmatík. Do keni mbròjtje të mirë imunitare dhe nuk do prèkeni aspak nga virozat e stinës. Në pùnë dùhèt të bèni më shumë durim dhe nuk dùhèt të dòrèzoheni lehtësisht.

Vírgjëresha Javë e paqëndrueshme prítet të vijë dhe do gjèndeni përballë shumë vèshtírësive. Jeta në çift nuk do jetë ashtu si ju e keni ëndèrrùar megjíthatë nuk do mungojnë tërësisht çástet e këndshme. Ditët me díell do jenë e mërkura dhe e shtuna ose e díela.

Ju beqárët do keni disa tákime mjaft interesante, por nuk do jeni gati për të fílluar lídhje serioze. Buxhèti nuk do jetë në gjèndjen më të mirë të mùndshme, por ju do dini si t’i menaxhoni dhe do e mbáni gjèndjen të stabilizuar. Shëndeti do jetë edhe më i mirë nga sa e kishít menduar. Nuk do ju mungojë energjía dhe alegria në çdo çást. Në pùnë do provoni eksperienca të reja dhe do ja dilni me sukses.

Peshorja Këtë javë nuk dùhèt t’i përshpèjtoni aspak gjërat sepse do fùteni në rrugë të gabuara. Nëse jeni në një lídhje nuk dùhèt të shqètësoheni aspak sepse planetët do mendojnë për gjíthçka. Marrëdhënia me partnerin ka për të qenë e mrekùllueshme.

Ju beqárët do afroheni akòma më shumë me disa persona që keni pëlqyer prèj kohesh dhe do sígùroheni se ata janë të dùhurit. Për financat do jetë një javë e trazuar. Shpesh do gjèndeni edhe në vèshtírësi për të krýer shpenzímet. Për shèndèt akòma më të mire dùhèt të lini sa më parë dùhanin, të ùshqeheni mirë dhe të mòs nèglízhoni áktivitetin fizík. Në pùnë nuk do ju dalë asnjë lloj pròblèmi, kështu që çdo gjë ka për t’iu ecur sipas planeve.

Akrepi Këtë javë do mùndoheni të vèndòsni ekuilibrin dhe qetësínë në jetën dhe me pak mùndim do ja dilni mbánë. Nëse jeni në një lídhje dhe partneri është autoritar do e keni paksa më të vèshtírë, por jo të pamùndur. Mos u dòrèzoni asnjë çást. Ju beqárët do keni gjíthë kohës njohje të reja, por tákimi vendimtar do ndòdhë ditën e enjte.

Duhèt t’i bèni sytë katër sepse ai do vijë prèj nga nuk e prisni. Buxhèti nuk do jetë i shkëlqyer, por i mjaftueshëm për gjërat që do ju nèvojiten më tepër. Gjendja fizíke dhe ajo morale nuk do jete aspak e kèqe. Edhe nëse keni pasur shqètësime së fùndmi do ndiheni më mirë. Në pùnë nuk do jeni të motivuar dhe mezí do i shtýni orët. Vetëm pas të enjtes gjërat do fíllojnë të ndrýshojnë disi.

Shigjetari Jepini fùnd rebelimit dhe mòs ju kùndèrvini të gjíthëve gjatë kësáj jave sepse do gaboni. Nga ana tjetër idetë që keni në mendje shprèhini pa u druajtur. Marrëdhënia me partnerin nuk do jetë shumë e mirë. Debatet dhe konflíktet rrezíkojnë të prishin lídhjen tuaj. Nëse trègòheni pak më tolerante dhe të kuptueshëm situata dhe mùnd të ndrýshojë.

Ju beqárët mùnd të kríjoni edhe një lídhje gjatë kësáj periudhe e cila do ju japë shumë sadisfaksion. Fati do ju shoqërojë çdo ditë në sektorin financiar. Më të privilegjuarit do jenë ata të fùshës ekonomíke. Shëndeti nuk do jetë ai që do dëshírònit. Do ndjeheni të lòdhùr, të strèsuar dhe mùnd të keni edhe dhímbje koke. Edhe në pùnë do keni fat me shumicë. Mos hezítoni të mèrrni edhe rrezíqe.

Bricjapi Javë e bukur do jetë kjo për të gjíthë. Nëse jeni në një lídhje do kaloni ditë me emocione të fòrta do jetë kjo për ata që janë në një lídhje. Do ndiheni gjíthë kohës mirë dhe nuk do mbèteni vetëm asnjë çást. Nëse jeni beqárë do ëndèrroni më shumë nga sa dùhèt dhe realiteti do ju dùket shumë i tríshtë. Kthehuni sa më parë me këmbë në tokë.

Në planin financiar do keni fat me shumicë dhe për këtë dùhèt të fálènderoni yjet. Marsi do ju bëjë të jeni në forme të shkëlqyer fizíke. Nuk do prèkeni dot as nga virozat e stinës. Në pùne do jeni energjíke dhe lùftarakë. Me pak mùndim, por do árríni atje ku doni dhe do i habisni të gjíthë. Vazhdoni kështu dhe shume shpèjt keni për t’u bërë ju shefat.

Ujori Venusi do bëjë që kjo javë të jetë një prèj më të bukurave të jetës suaj. Ju të dashurùarit do keni pèrmírësime të dùkshme në márrëdhënien tuaj dhe gjate gjíthë kohës do mbizòtërojë buzèqeshja. Ju beqárët nuk dùhèt të pranoni çdo lloj ftesë vetëm që te ndrýshoni statusín sepse do lèndoheni shumë.

Në planin financiar nuk dùhèt të hídhni hapa të nxituara sepse nëse situata dèl jashtë kòntròllit nuk do árríni dot më ta ríktheni pas kohen. Shëndeti herë pas herë mùnd të ketë disa shqètësime si pásojë e lòdhjes dhe ngarkesës në pùnë. Mùndohuni të çlòdheni dhe të mèrrèni me ndonjë sport. Në pùnë pranojini sugjerimet dhe idetë sepse ato do ju çojnë në drejtimin e dùhur.

Peshqít Mërkùri dhe Neptuni do jenë planetët që do ju udhëhèqín gjatë kësáj jave. Ata do ju bëjnë edhe më të logjíkshëm dhe nuk do trègòheni më kokëfòrtë si më parë. Nëse keni një lídhje do bèni të pamùndurën për ta bërë márrëdhënien edhe më të sígùrt. Të martën ose të mërkurën mùnd të mèrrni edhe një vendim.

Nëse jeni ende beqárë nuk do i rezístoni dot shármit të díkujt që do tákoni në një festë të miqve tuaj. Në planin financiar mòs luani shumë me zjárrín, por hídheni çdo hap të mirëmenduar. Shëndeti mùnd të kenë disa pròblème të vogla ditët e párá. Mùnd të keni rrufe, dhímbje koke ose fyti, por pas të enjtes do ndiheni më të qetë. Do të jetë thjesht grip. Në pùnë do iu jepen detyra të reja që do kèrkojnë më shumë maturi dhe përgjegjësi. /dritare.net

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments