Friday, September 29, 2023
HomeGenelParalájmerimi i fr.ikshem, sot pritet shèrr ne BBV ky banor mùnd te...

Paralájmerimi i fr.ikshem, sot pritet shèrr ne BBV ky banor mùnd te pèrplãsét kèq

Pas afrimitetit të Kejsit me Kristin, babai i sáj, Sabiani e ka shprèhur hapur që nuk do ta mbështèste vajzèn e tij në këtë rast, dùke qenë kùndèr një lídhje të tillë të mùndshme.


- Advertisement -

Pak ditë më parë Sabiani fshiu fotot me të bijën dhe e hoqí nga ndjèkësit. Së fùndmi ai ka publíkuar një video, ku shfaqrt dùke thënë:

“Më në fùnd erdhi momenti që po prisnit. Ka ardhùr koha të bëjmë dème. Do bjmë dème sot apo jo?”, thuhèt në videon e tij.

- Advertisement -


Kjo ka bërë që ndjèkësit të aludojnë se këngëtari mùnd të fùtet sonte në shtëpinë e Big Brother si surprizè për Kejsín. Nuk dihèt sáktësisht se kujt i referohèt ai kur thotë fjalën “dème”.

Sabiani e ka treguar publíkisht që është kùndèr lídhjes së Keisit me Kristin dhe këtë të fùndít e ka thùmbuar shpesh me statuset e tij në Instagram e videot në Tí ktok.


Sot Sabiani ka postuar një tjetër video, ku shfaqet në makinë dhe shkruan se i kanë thënë të q.ethèt tùllac, gjë që ai nuk e bèn kurrë.

“Ça the? Dil përjasht”, dëgjohèt të thotë Sabiani, teksa ndjèkësit e kanë komentuar këtë video si ‘d iss’ ndáj Kristit, i cili është tùllac.


RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments