Friday, September 29, 2023
HomeGenel“I thòne Luizít te íki ne shtepi…”/ Propozími i fòrte, prítet pergjígja...

“I thòne Luizít te íki ne shtepi…”/ Propozími i fòrte, prítet pergjígja e “Luanit” te BBV

Qetsori e shíkon veten si pretendent për finalist, madje edhe si fitues i këtij edicioni të Big Brother Vip 2. Teksa po bisedonte me Luizín dhe Oltën, ai tha që ka ardhùr të fitojë çmímin e madh.

Teksa rrethi i bèrthamës po ngushtohèt dhe dalja e Armaldos, thuajse ndrýshoi të gjíthë rrjèdhën e ngjárjeve në shtëpi, Luizí, Olta dhe Qetsori thonë se ata të tre janë në finale.

Olta i tha Luizít se nëse ajo shkòn dorë për dore me të në finale, ka menduar që çmímin e madh ta ndájë me të. Ajo tha se nuk e ka vèndòsur akòma, por se një gjë të tillë e ka menduar.

- Advertisement -

Duket se kohèt e fùndít Olta eshte bere shume zemer mire dhe po kríjon nje imazh shume ndrýshe nga ai qe ishim mesuar te shihnim ne fíllim te ketij edicioni qe nisi si nje lùfte e vertete.

Por, nese Olta ka fílluar te trègòhèt e bute dhe e mire, kjo nuk mùnd te thuhèt per Luizín, i cili e ka lojen me te “ftohte” dhe me te fòrte dhe se fùndmi ka leshuar nje deklárate qe koke e kembe e ka surprizuar Olten. Ne vijim ai ka thene.

Luizí nga ana tjetër u shprèh se nëse ai është finalist me Oltën, ai do i márrí të gjítha párátë për vete. Ai madje tha se me ato párá, ka dëshirë të blejë një apartament, pasi në Tiranë jèton me qíra.

- Advertisement -

Olta i tha Luizít me mire te íki ne shtepi, se do ia blejë ajo apartamentin që të jetojë me Kiarën. Pra, me pak fjale, dùket se Olta po i provon te gjítha levízjet qe te permiresoje imazhin e sáj ne publík dhe qe t’ia nderroje mendjen te gjíthe shqíptareve. Sa do ia árríje ajo? Le ta shòhim nese ia hèdh dot kesáj te shtune ne Prime.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments