FAT I FRIKSHEM! 4 Shenjat qe Gjejne PUNE dhe rrisín RROGEN ne Vitin 2024

Si çdo vit, 2024 do të ketë momentet e veta të mira dhe të këqíja. Në ákt, ka një muaj të cáktuar (ndoshta edhe më shumë), gjatë të cilit shenjat e hòròskòpit do të hasín

disa vèshtírësi dhe pròblème, do të jenë të pakënaqur, do të mërzíten ose do të vihèt në provë qëndrueshmëria e tyre.

Kur do ta ketë të vèshtírë shenja juaj e hòròskòpit? Lexoni për t’u përgatitur!

DEMI-LUAN-AKREP-UJOR: MARS, MAJ, TETOR

Pak párá se të lárgohej në 2023, Plutoni u rishfaq në Ujor.

Vetëm kjo do të sjellë trazíra në jetën tuaj nëse i përkisni njërës prèj këtyre shenjave, ndrýshimeve dhe një energjíe të errèt që ju do të dùhèt të menaxhoni.

Síkur të mòs mjaftonte Plutoni, do të keni gjíthashtu Saturnin te Peshqít.

Tek Akrepi do të vèndòsë pèngesa në jetën e dashùrisë, tek Luani në dashùri, por edhe në financa, tek Ujori do të “fùsë dorën” në portofol, ndërsa te Demi do të sjellë ùlje-ngritje në jetën shoqërore.

DASH-GAFORRE-PESHORE-BRIÇJAPI: KORRIK

Mbani mend se të gjítha eklipset e vitit (përveç njërit) janë në boshtin Dashi-Peshorja,

ku disa prèj tyre janë mjaft kèrkuese dhe të pasjellshme ndáj jush. Muaji Korrík nuk do të jetë i lehtë as për shenjat impùlsive, Bricjap, Gaforre.

BIJAKËT-VIRGJËRESHE-SHIGJETARI-PESHQIT: MARS

Nga fùndi i marsit deri më 30 prill dùhèt të jeni vigjílentë sepse Marsi do të jetë te Peshqít dhe do të keni shumë telashe. Gjithashtu, nga fùndi i korríkut deri në fíllim të shtatorit Marsi do të jetë te Binjakët dhe siç e kuptoni e bèn gjíthmonë jetën të vèshtírë.

Leave a Reply