Friday, September 29, 2023
HomeGenelPrime nis me lájmin e zí, erdhi fùndi i BBV?, ja cfare...

Prime nis me lájmin e zí, erdhi fùndi i BBV?, ja cfare vendosi Arbana dhe banoret

Prime i dites se sotme nisi ne nje menyre te pazakonte pasi Arbana Osmani ka vendosr qe te tregoje te verteten se cfare ndodhi pak dite me pare ne ambientet e top channel, ne te cilen mbeti v.iktime roja i sigurise.

Stafi i TCH duke treguar transparence te plote, pak minuta pas fillimit te PRIME i ka treguar banoreve l.ajmin e k.obshem duke i thene se edhe pse TCH eshte i s.ulmuar, serish shtepia e BBV mbetet nje ambient i sigurt.

- Advertisement -

Keshtu Arbana i ka komunikuar banoreve se eshte detyre e produksionit qe te tregoje te gjithe cfare ka ndodhur dhe i ka kerkuar banoreve mendimin e tyre se cfare do te zgjedhin nese do te duan te vijojne qendrimin e tyre ne shtepi apo do te zgjedhin te dalin.

Edhe njehere TCH dhe Arbaa siguron banoret se shtepia eshte e sigurt dhe madje u ka treguar dhe nje filmim per arritjety e TCH nder vite si edhe duke i treguar te qarte dhe te paster ngjarjen ma.kaber te pak diteve me pare.

- Advertisement -

Ajo qe eshte vene re ka qene pamja qe kane bere banoret kur kane pare kete ngjarje, duke treguar shenja a.nkthi dhe f.rike pasi nuk eshte e thjeshte te jesh i i.zoluar dhe te jesh mes zgjidhjes se vijimit te lpojes apo sigurise se jetes. Ata zgjodhen te qendrojne ne shtepi pamvaresisht gjithckaje qe ndodhi.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments