E FUNDIT! JULI lárgohet ne PRIME… ky detaj TRònDITES po Befason Rrjètin

Vetëm pak më parë banorët e Big Brother Vip Albania janë habitur, teksa pa kuptuar një zarf i zí kishte mbèrritur në shtëpi.

Pasi e shohin, me të bèrtitura lájmërojnë edhe të tjerët nëpër shtëpi, por askush nuk e ka lejen për ta lexuar.

Teksa nuk e dinë se çfarë përmbán zarfi të gjíthë janë në ánkth, por një gjë dihèt se diçka kanë bërë dhe për këtë Vëllai i Madh ka márrë vendim, të cilin për ta zbùluar mesa dùket dùhèt të presim spektáklin.

Zerat thone se Jul Deda nuk eshte aspak komod dhe sot mund te largohet nga shtepia, por edhe nje tjeter emer shume i njohur mund te jete surpriza bòmbe qe do te braktise BBV sot ne PRIME.

 

Leave a Reply