Saturday, June 3, 2023
HomeGenelLojtari i fòrte i BBV dòrèzohèt párá finales? Ja çfarë ka ndòdhùr,...

Lojtari i fòrte i BBV dòrèzohèt párá finales? Ja çfarë ka ndòdhùr, shume kèq

“Big Brother Vip Albania” është spektákli më i ndjèkur në Shqípëri, ku banorët transmetojnë shumë emocione të fòrta teksa rrëfejnë historitë e tyre apo edhe gjatë pèrditshmërisë, konflíkteve dhe raporteve me njëri-tjetrin.

Ai është një show televízív që zhvillohèt tërësisht brènda kufijve të një shtëpie,

kríjuar posaçërisht për personat e famshëm që bèhen pjesë të këtij programi, dùke u cilësuar me titùllin banorë.

Ngjarjet e kríjuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër të vëmendjes.

Kujtojmë, se nga nominimi i fùndít u eleminua Kejsi. Ndërkohë, Luizí mendon se Efi ndoshta do dòrèzohèt párá finales.

Efi mùnd të dojë të dalë. Janë edhe dy javë… Varet si do sillet shtëpia me të. Kur árríti të dòrèzohèt Olta, kushdo dòrèzohèt!

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments