‘E MBYTEN ME KRITIKA’, Para 2 minutash, Kiara ne Gjendje te Rènde…

“Nëse e keni fjalën për gojëdhëna, nuk besoj në gjërat të tilla dhe nuk jam supersticioze”

Gjatë ditës së djeshme, Kiara Tito zbùloi për ndjèkësit e sáj se kishte bërë një ndrýshim në pamjen e sáj. Moderatorja e njohur postoi një foto në “Instastory” ku dùket që i ka prèrë dhe errësuar flokët por fansat e kane kritíkuar shume dhe ajo tashme eshte ne nje gjèndje aspak te mire shpirterore.

E mènjèherë pas këtij ndrýshimi, Kiara dùket se ka márrë shumë mesazhe ku e kritíkojnë për këtë veprim pasi sipas tyre, nuk dùhèt t’i presësh flokët gjatë shtátzènisë.

“Nuk bèn t’i presësh flokët kur je shtátzènè”, i ka shkrùar díkush me mesazh, të cilin Tito e ka publíkuar në “Instastory” dhe báshkëngjítur me të ka vèndòsur që t’i japë edhe një përgjígje.

Moderatorja shprèhèt se nuk beson në gojëdhënat që gjatë shtátzènisë të mòs priten flokët.

“Po shoh shumë mesazhe të tilla. Kush e thotë këtë? Të presësh flokët në shtátzèni nuk është e ndáluar! T’i presësh ose jo është zgjèdhje. Nëse e keni fjalën për gojëdhëna, nuk besoj në gjërat të tilla dhe nuk jam supersticioze. Faleminderit!”.
Pas kësáj përgjígje, Kiara ka postuar edhe një mesazh tjetër nga një ndjèkëse tjetër, e cila i shkruan:

“Bën t’i presësh thjesht s’të ecën floku tamam, nuk rritet sepse e kam provuar vetë, pastaj ti si të duash.”

Kujtojmë se prèj disa javësh po përflitej se Kiara dhe báshkëshorti i sáj, Luiz Ejlli, do të bèheshin prindër për herë të parë. Por vetëm javën që kaloi ata e konfirmuan lájmin e bukur.

Këngëtari i njohur publíkoi këngën e tij më të re që mbán titùllin “Frymë” dhe që është píkërisht një dedíkim për fèmíjën që do të vijë në jetë.

Në videoklip shfaqet edhe Kiara dhe gjíthashtu trègòjnë gjíninë e bebit. Çifti i njohur do të bèhèt me një vajzè.

Leave a Reply