Monday, October 2, 2023
HomeGenelParáshíkimi bíngo për muajin MARS/ 4 shenjat me fát në dáshùri kane...

Paráshíkimi bíngo për muajin MARS/ 4 shenjat me fát në dáshùri kane miliòna me pásuri

Dashi Për te dashurùarit çdo gjë ka për te ecur me se miri sot. Do jeni me pozítive dhe me te logjíkshëm se kurrë ndonjëherë me pare. Edhe beqáret do jene me shume fat. Ata mùnd te kenë edhe dashùri me shíkim te pare dhe shume shpèjt do mendojnë te hèdhin edhe hapa gjígande. Buxhètin po e menaxhuat me përkùjdès dhe lárgpamësi gjèndja ka për te ecur mjaft mire.

Demi Venusi, perèndèsha e dashùrisë do ketë ndíkim akòma me te madhe tek jeta juaj ne çift gjate kësáj dite. Çdo çást pranë partnerin ka për te qene i jashtëzakonshëm. Beqáret nuk dùhèt te flírtojnë me cilindo qe do ju dale párá sepse mùnd te lënë një përshtýpje shume te kèqe. Ne planin financiar gjerat do ecin mire nëse shmángni shpenzímet e teprùara.

Binjaket Për ju te dashurùarit ka rrezík qe kjo te jete një dite e vèshtírë. Do ju kujtohen disa pròblème te vjetra qe ende nuk i keni zgjídhùr dhe ose do debátoni ose do doni te qëndroni lárg partnerit. Beqáret do realizojnë paprítur disa tákime, por nuk do jene ende gati për te hèdhùr hapa. Financat do jene gjate gjíthë kohës te ekuilibrùara, kështu qe për këtë sektor nuk do keni për çfarë te qaheni.

- Advertisement -

Gaforrja Yjet do e mbròjnë jetën tuaj ne çift gjate kësáj dite dhe nuk do lejojnë te keni mòsmárrëveshje me partnerin. Disa persona qe i mendonit miq do ju kenë zíli, por nuk do mùndin dot t’iu bëjnë kèq. Beqáret dùhèt te shmángin afrimitetin me persona qe i njohin nëpërmjet pùnës sepse mùnd te lèndohen. Për financat do jete një dite me fat. Gjendja do pèrmírësohèt ndjèshëm.

Luani Ka mùndësi te jeni kèrkues ne jetën tuaj ne çift gjate kësáj dite dhe mùnd te acároheni nëse partneri nuk bèn ato qe thoni ju. Kujdes sepse ai nuk është skllavi juaj dhe një dite mùnd t’iu bráktise. Beqáret mùnd te bëjnë edhe çmènduri vetëm qe te mòs mbèten me te vetmuar. Gjendja financiare do jete mjaftueshëm e qëndrueshme sa për te bere investimet e menduara.

Vírgjeresha Sot do zgjoheni me humor te shkëlqyer ju te dashurùarit dhe do jeni gati te bèni çdo gjë vetëm qe emocionet te jene gjíthë kohës mbizòtëruese ne jetën tuaj ne çift. Disa miq do ju ndíhmojnë te bèni edhe surpriza. Beqáret dùhèt te pranojnë te dalin neper tákime, por jo te hèdhin mènjèherë hapa. Ne planin financiar dùhèt te ndrýshoni sjellje sa me pare sepse mùnd te bèni gábíme.

- Advertisement -

Peshorja Nuk do jeni ne humor gjate gjíthë kësáj dite dhe ose do mbýlleni ne vetvete ose do acároheni e do debátoni për çdo gjë me partnerin tuaj. Beqáret qe pùnojnë ne institucione shtètërore ka mùndësi qe te njihen me persona interesante gjate disa tákimeve me rèndësi. Ne planin financiar dùhèt te kèrkoni ndíhme nga specialistet për te menaxhuar situatën sepse vete nuk do ja dilni dot.

Akrep Sot do i dedíkoheni me gjíthë shpirt atij qe keni ne krah ju te dashurùarit dhe márrëdhënia me te ka për t’u pèrmírësuar ne mënyrë te jashtëzakonshme. Beqáret me mire le ta kalojnë kohen me miqtë e afërt apo me disa familjare sepse nuk është dita me e përshtatshme për te realizuar tákime. Urani do ju këshillojë shume maturi me shpenzímet. Nëse zbatoni ato qe do iu thotë do dilni te fituar.

Shigjetari Dite e këndshme do jete kjo e sotmja për te gjíthë ata qe janë ne një lídhje. Partneri mùnd te mendoje t’iu beje edhe surpriza dhe do ndiheni si mbi re. Beqáret me shume gjase do e gjejnë personin e ëndrrave ne një mjedis profesional. Për financat mòs u shqètësoni aspak sepse gjèndja ka për te qene e shkëlqyer. Mùnd te përfitoni për te bere edhe ndonjë investim afatgjate.

Bricjapi Sot jeta juaj ne çift do kaloje momente te veçánta. Do jeni me te hapur me njeri-tjetrin dhe çdo gjë qe do bèni do jete për te mirën e te dyve. Te gjíthë do e adhùrojnë márrëdhënien qe keni kríjuar. Beqáret, sado qe ta kèrkojnë princin e tyre te kaltër nuk do mùnd ta gjejnë dot atë. Dielli nuk do jete i favorshëm për financat, prandáj gjèndja do jete disi me dèlíkate se disa dite me pare.

Ujori Do ja kaloni aq mire pranë partnerit tuaj gjate kësáj dite saqë gëzími, emocionet dhe ngazèllimi do e pùshtojnë shpirtin tuaj gjíthë kohës. Beqáret do kenë me shume nèvoje për sígùri për te hèdhùr hapa, kështu qe personat qe do tákojnë do i mbájnë shòke njëherë për njëherë. Shpenzímet kufizojini ne maksimum nëse nuk doni qe shume shpèjt te keni trònditje.

Peshqít Nëse jeni ne një lídhje sot do jeni te palogjíkshëm dhe do ëndèrroni me shume nga sa dùhèt. Kjo do beje qe te kèrkoni gjera te pamùndura nga partneri dhe do mërzíteni ne shume momente. Beqáret do realizojnë qe ne mëngjes disa tákime, por nuk do ndihen ende gati për te hèdhùr hapat e mëdhenj. Ne planin financiar për fat te mire do mbizòtërojë ekuilibri.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments