Kush do ta hapë Kutinë e Pandorës Sonte Jùl Deda me ne fùnd JA CFARE PRITET SONTE

Kanë ngelur vetëm 18 ditë nga finalja e madhe e “Big Brother Vip”, dhe “lufta” për të qëndrùar në shtëpi deri më 25 maj mes banorëve është ashpërsuar.

Pas zgjèdhjes së finalistit të parë shtëpia nuk është më e njëjta.

A po zbùlohèt një márrëdhënie mes Erjolës dhe Romeos? Egla dhe Jùli po përballen ashpër si kurrë më parë.

Mík me Romeon, ármík me Heidin, çfarë e revoltoi Meritonin? Jùlian Deda, pas 115 ditësh, tákon vajzèn në ditën e sáj të lindjes.

Kush do ta hapë Kutinë e Pandorës? Kush do të lárgohèt?

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...