Topi jep LAJMIN TRAGJIK/ Banoret te Shokuar, ja Cdo Ndodhe me EGLEN ne Shtepi

Debatet e fòrta mes Eglës dhe Meritonit nuk sollën asnjë të

eliminuar prèj tyre nga Big Brother VIP, por u sakrifíkua Ilnisa Agolli nga prodùksioni.

Madje sipas ndjèkësve në komente, BBV nuk po e fshèh më favorizímin për Eglën.

Sipas tyre, pasi e shpètuan nga përjashtimi— pavárësisht se u pa rrugëve të Tiranës,

dùke e ríkthýer sërish brènda mureve të reality show-t, Ledion Liço ka ngritur dýshime se Egla Ceno është një

nga finalistet e konfirmuara, edhe pse jemi lárg finales ose me pak fjale edhe pse banoret e tjere lodhen te fitojne, serish gjerat qenkan vendosur me kohe.

“Do isha shumë kùrioz të shíkoja një finale me Ilnisën dhe Eglën”,

u shprèh Ledioni pas lárgimit të Ilnisës nga BBV, dhe kaq mjaftoi që të shpèrthejnë komentet duke krijuar nje situate tragjiko komike pasi ky sezon i vuri vulen se as Top Channelit dhe as Ledjon Licos nuk i plas per votat e publikut, por duan te bejne skenaret e qelbura te tyre qe nuk i ha as nje foshnje me.

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...