GÓDITJE e RÉNDE per Big Brotherin/ pak para PRIME vjen Mesazhi TRÓNDITES

Mbrëmjen e sotme na pret “Prime” i mbùshur me plòt dinamíka të ndòdhùra në shtëpinë e “Big Brother VIP Albania” ditët e fùndít.

Gjithashtu sot do të mèsohèt se kush do të lërë garën për 100 mijë eùro mes Eglës, Ilnisës dhe Meritonit.

Një postim në Instagram ka bërë pak më parë edhe prezantuesi i “Big Brother VIP Albania”, Ledion Liço.

“Ju pres sonte në “Big Brother VIP””, shkruan ai.

Mirëpo ajo çfarë ka márrë më shumë vëmendjen janë komentet nègátive të ndjèkësve.

Sipas tyre, zarfi i zí është zhvlerësuar, dùke i përmendur Ledionit videon virale të Egla Cenos,

e cila u pa dùke shëtitur rrugëve të Tiranës pas daljes nga BBV.

'Me cfarë do na MASHTRONI sonte...' Ndjekësit te lodhur prej tyre, 'SHPERTHEJNE’ në postimin e Ledionit! (FOTO)

'Me cfarë do na MASHTRONI sonte...' Ndjekësit te lodhur prej tyre, 'SHPERTHEJNE’ në postimin e Ledionit! (FOTO)

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...