Saturday, June 3, 2023
HomeGenelVjen kercenimi fríkshem ne BBV: Do te zhdùk fare, kjo femer eshte...

Vjen kercenimi fríkshem ne BBV: Do te zhdùk fare, kjo femer eshte shume rènde

Këngëtarja nga Kosova, Nita Latifi, e cila po vazhdon rrugëtimin e sáj në “Big Brother VIP Albania”, së fùndi është më áktive.

Ajo është përfshirë në debáte të shumta me disa prèj banorëve. Ditën e sotme ajo ka pasur “provokime” nga Efi. Ajo i ka kèrkuar këngëtares nga Kosova që mòs të kapet me të.

“Mos e kruaj me mua, oj Nitë, se je dhe në nominim”, u shprèh Efi.

Ndërhyrja e prodùksionit për të shmángur përballjet e fòrta ndòdhi edhe dje në shtëpinë e Big Brother, ku nominimet e banorëve në ákt ju dhánë imunitet 4 personave më të padëshirueshëm.

Banorët hynë në dhomën e rrëfimit për të dhënë 2 emra dhe 2 arsye, ku më të nominuarit ishin Efi, Kiara, Kristi dhe Dea.

E píkërisht këta të katërt ishin dhe personat që morën imunitet, dùke shkáktuar jo pak konfuzíon te banorët e tjerë që të gjíthë do të jenë në nominim.

Loja e prodùksionit nuk iu tha banorëve, të cilët po pyesnin të habitur se kush mùnd të kishte dominuar Visín ose Jorin që në ákt nuk kishin márrë asnjë votë për të dalë nga shtëpia.

Kështu Dea dhe Kristi dùket se márrín një shtysë tjetër për ti çuar drejt finales, pasi në javët e fùndít më së shumti kanë pasur imunitet sesa janë përballur me votat e publíkut.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments