Do kthehèt sërish në BBV? / Ledjona BEFASON FANSAT me postimin e fùndít!

Ledjona Xheladinaj është një nga banoret më të komentuara të BBV3.

Ndonëse tashmë një ish-banore, Ledjona vazhdon ende të ketë shumë mbështètës dhe fansa të cilët do të donin ta shihnin sërish në BBV.

Së fùndmi, Ledjona ka zhvilluar një “Ask me a question” me ndjèkësit e sáj në Instagram, ku ka dhënë edhe disa përgjígje lídhùr me BBV por dhe projektet e sáj.

Një pyetje që ka tèrhèqur vëmendjen në rrjèt ka qenë ajo e një ndjèkësi që e pyet se kur do fùtet, dùke mòs përcáktuar vendin,

ndërsa mènjèherë është aluduar për një ríkthim të sáj në BBV, pasi dhe vet Ledjona nuk ka kthýer një përgjígje konkrete.

Ledjona Xheladinaj, Big Brother Vip Albania,

Leave a Reply

You have to wait 30 seconds.
Duke krijuar artikullin...