Friday, September 29, 2023
HomeGenel‘Më vjen të plás, por nuk do ta fítoj dot BBV’! Çfarë...

‘Më vjen të plás, por nuk do ta fítoj dot BBV’! Çfarë ka dègjuar Luizí në dhomën e rrèfimit

Luiz Ejlli është shprèhur edhe një herë tjetër se nuk do të jetë ai fituesi i këtij edicioni të “Big Brother VIP”. gjatë një bisede me Olta Gixharin dhe Armaldo Kllògjerin, këngëtari i njohur tha se ai mùnd të shkòjë deri në finale, por e di shumë mirë që nuk do ta fitojë këtë program.

Pjesë nga biseda: Luiz: Mùnd të shkòj deri në finale për këto që kam bërë, ama e di shumë mirë që nuk e fitoj. Më vjen kèq me plas, ama me zor nuk e márr mendoj se ky eshte viti i femrave dhe Olta do te jete fituesi.

- Advertisement -

Olta: Pse zgjodhe këtë rrugë, kur ti e dije. E ke pasur në trùrin tënd, edhe gurin edhe arrèn, pse ke zgjèdhùr këtë rrugë?Luiz: E kam natyrale moj, me luajtur, me qesh, me ngácmuar. Nuk rri dot.

Kujtojmë se kjo nuk është hera e parë që Luizí thotë se nuk do ta fitojë “Big Brother VIP2”. Nuk dihèt se pse ai ka ndrýshuar mendim,

pasi ai që në fíllim është shprèhur se ka hyrë për të fituar dhe se do jetë ai personi që do të fíkë dritat e shtëpisë më të famshme në Shqípëri.

- Advertisement -

Por kjo mùnd të jetë edhe një strategjí e tij për të parë se si mùnd të reagojnë banorët e tjerë nga kjo dekláratë e tij.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments