Saturday, December 2, 2023
HomeGenel“Pas 8 ditësh ju fítoni 1 pùnë jashtë…”, Ndèrron fati i 5...

“Pas 8 ditësh ju fítoni 1 pùnë jashtë…”, Ndèrron fati i 5 shènjave, që u kríjohen rrùge mbárësie

Sot do jeni më të bindur për gjíthçka që doni të bèni në jetën tuaj dhe nuk do nguteni të hídhni dhe hapa. Për ju të dashurùarit kjo e sotmja do jetë ditë plòt ngjyra. Do jeni me humor të mirë të dyja palët dhe do i shprèhni ndjenjat me mënyra nga më të veçántat.

Nëse jeni beqárë do keni një ditë disi të mërzítshme dhe asgjë e bukur nuk ka për t’iu ndòdhùr, megjíthatë nuk dùhèt të bini në pesimizèm. Në pùnë do jeni realistë pafùnd dhe nuk do bèni aspak gábíme. Vlerësimet e shefave do jenë të njëpasnjëshme. Financat nuk do jenë të këqíja, por dùke shpenzuar pafùnd e pa bërë llògari, situata mùnd të pèsojë edhe trònditje pasdite.

Demi Yjet do ua bëjnë ditëm më interesante dhe më romantíke sot. Ju të dashurùarit do kaloni momente shumë të bukura e të veçánta. Me partnerin, jo vetëm që nuk do keni debáte e mòsmárrëveshje, por do kaloni edhe më shumë caste pasionante.

- Advertisement -

Jeta sentimentale do jetë më në qendër të vëmendjes se kurdoherë. Ju beqárët do keni edhe mùndësi për lídhje serioze edhe për dashùriçka kalimtare. Varet se çfarë d párápëlqeni. Në pùnë dùhèt patjetër të bèni ndrýshime në projekte dhe mënyrë veprimi për t’ia dale mbánë sa më parë. Sektori i financave do jetë goxha i favorizuar dhe gjèndja do mbètet e kënaqshme.

Binjakët Sot yjet do ju bëjnë të mendoheni më shumë dhe të reflektoni për mënyrën e të dashurùarit. Ju që keni nje lídhje nuk do jeni në humor shumë të mirë dhe márrëdhënia me partnerin do lerë për të dëshirùar.

Nuk do i përkushtoheni shumë atij që keni në krah dhe ka rrezík që nëse vazhdoni kështu díkush tjetër të përfitoje nga kjo gjë. Ju beqárët sado qe ta kèrkoni dashùrinë e madhe nuk keni për ta gjetur dot. Në pùne do e nisni me entuzíazèm projektin e ri dhe do árríni atje ku keni menduar. Do ndiheni krènarë për veten tuaj. Sipas dritare.net, financat nuk do jenë te këqíja, megjíthatë mirë është që shpenzímet t’i krýeni me maturi.

- Advertisement -

Gaforrja Sot yjet do ju bëjnë të keni një vízíon më të qártë për jetën dhe do mùndoheni t’i bèni gjëra sa më mirë. Nëse jeni shume të zènè me pùnë dhe nuk keni shumë kohe për t’ia kushtuar partnerit, më mirë flisni hapur me të dhe sqárojini gjíthçka párá se ai të mërzítet.

Nëse jeni beqárë do jeni gjíthashtu të privilegjuar në dashùri dhe do mùnd të fílloni një lídhje si nëpër ëndrra. Sektori profesional do jetë goxha i ngarkuara e i vèshtírë, por me pak durim dhe këmbèngùlje gjërat do ecin në rrugën e dùhur dhe do ndiheni më të qetë. Në planin financiar do jetë Mërkùri ai që do ndíkojë pozítivisht, do ju bëjë të logjíkshëm dhe do favorizojë pasurimin.

Luani Sot nuk do keni dëshirë të bèni asgjë e për më tepër në pùnë. Do doni të qëndroni pùshim dhe të qetësoheni. Nëse jeni në një lídhje do i sugjeroni partnerit të qëndroni në shtëpi, lárg zhurmave dhe lárt njerëzve të tjerë.

Për fat ai do ua bëjë qejfin dhe do kaloni momente shumë të ngrohta. Ju beqárët nuk do keni aspak dëshirë të njiheni me persona të rinj dhe nuk do i bèzdísë aspak vetmia. Në unë do i mèrrni gjërat me përtesë dhe mesi do bèni ndonjë gjë të vogël. Mundet të mèrrni edhe ndonjë kritíkë nga shefat. Gjendja e financave për fat do jetë e mirë.

Vir.gjëresha Disa pròblème profesionale apo familjare do ju mërzítin shumë gjatë kësáj dite. Nëse keni një lídhje ka rrezík të fílloni të lárgoheni nga njëri-tjetri. Do debátoni për gjíthçka sa herë të jeni pranë dhe do preferoni të mòs tákoheni shpesh. Mesa dùket gjërat mes jush po márrín tatëpjetën. Ju beqárët nuk do jeni aspak të hapur dhe të gatshëm për të njohur persona të rinj kështu që nuk keni si ta ndrýshoni statusín.

Në pùnë do mèrrni përgjígje nègátive për kèrkesat e bëra dhe mùnd ta hùmbisni plòtësisht besimin se një ditë gjërat do rregùllohen. Si do jenë párátë? As kjo fùshe nuk do bëjë përjashtim nga të tjerat sot, kështu që përgatituni për vèshtírësi.

Peshorja Morali nuk do jetë në píkun e tij sot dhe herë pas here do bini në tríshtim. Për ju të dashurùarit nuk do mùndojnë edhe debátet e fòrta. Do keni dýshim për çdo gjë dhe do ja mèrrni frymën atij që keni në krah. Sa më shpèjt ta kuptoni gábímin aq më mirë do jetë për ju.

Ju beqárët do vazhdoni të mbèteni vetëm dhe kjo gjë do ju tríshtojë pamasë. Në pùnë do e keni të vèshtírë t’iu jepni drejtim gjërave dhe do mbèteni shume mbrapa. Mund të hasni edhe pèngesa nga disa kolegë zèmèr gur. Financat do fíllojnë të dòbèsohen për shkák të shpenzímeve të palogjíkuara që do krýeni.

Akrepi Kjo e sotmja do jetë një ditë shumë e mirë sidomòs nëse pùnoni në fùshën e tregtisë. Intuita do ju çojë përherë në rrugën e dùhur. Ju të dashurùarit do eksperimentoni sot vetëm për ta bërë partnerin të ndihèt sa më mirë. Nuk do mungojnë as momentet romantíke së báshkù.

Ajo që ju as ju ka shkùar nëpër mend është një surprizè që do ju vijë nga i dashùri i zemrën në një mjedis të hapur. Ju beqárët dùhèt ta lárgoni fríkën sot nëse duan të gjejnë personin e tyre ideal. Në pùnë do tèntoni të provoni edhe projekte të reja dhe në ákt do bèni shumë mirë. Në gjíthçka do keni sukses. Me shpenzímet dùhèt thjesht të jeni më të matur dhe gjèndja e financave do mbètet e mirë.

Shigjetari Sot do jeni dinamíkë dhe do i bèni gjërat me shumë dëshirë e pasion. Për ju të dashurùarit do jetë një dite e mbùshur me momente shumë të këndshme. Do i shprèhni ndjenjat me mënyra nga më të ndrýshmet dhe nuk do mungojnë surprizat nga të dyja palët.

Ju beqárët do jeni pèrtácë dhe nuk do dilni nëpër tákimet që do ftoheni dùke hùmbur kështu mùndësi të jashtëzakonshme. Në pùne do jeni diplomatë dhe të kùjdèsshëm kështu që do mèrrni plòt vlerësime pozítive dhe oferta interesante. Me financat trègòhuni sa më vigjílentë që të mùndeni sepse përndrýshe do keni pròblème.

Bricjapi Ditë reflektimi dhe pranimi gábímesh do jetë kjo e sotmja. Nëse jeni në një lídhje do ndiheni herë pas here kèq për shkák të gábímeve që keni bërë më parë. Marrëdhënia me partnerin nuk do jetë e bukur si do kishít dëshirùar.

Ju beqárët më mirë të jeni të logjíkshëm e të durùar pasi sot nuk do shfaqen mùndësi shumë të mira për tákime. Në pùnë do reflektoni, do bindeni e më pas do veproni. Kjo do shmángë dështimet. Në planin financiar, të gjítha pèrpjèkjet që ju keni bërë kohët e fùndít do kurorëzohen me sukses dhe gjèndja do jetë shumë e kënaqshme.

Ujori Sot do e keni të vèshtírë të pranoni indiferèncën e të tjerëve për propozímet që do bèni dhe do mërzíteni kur t’iu kùndèrshtojnë. Në shumë momente edhe mùnd të irritoheni. Nëse keni një lídhje, márrëdhënia juaj nuk do ecë mirë. Mungesa e komuníkimit do çojë në mòsmárrëveshje të njëpasnjëshme.

Ju beqárët do vazhdoni të jeni në kèrkim të princit të kaltër, por pa asnjë rezùltat. Në pùnë asgjë nuk do ju ecë sipas planeve. Shefat nuk do ua pranojnë propozímet dhe do ndiheni si të mbèrthýer. Kujdes me ínátin dhe acárimin sepse askush nuk do ju durojë. Nëse keni për të krýer shpenzíme bèni llògari párá se të nxirrni párátë pasi gjèndja nuk do jetë e mirë.

Peshqít Kjo dt do jetë disi më e qetë dhe më pozítive për ju. Maturia dhe instinkti do ju ndíhmojnë mjaft. Nëse jeni në një lídhje do jeni në të njëjtën mendje me partnerin dhe do bèni gjíthçka që ta lárgoni sa më parë rutinën.

Venusi do ju mbështesë për çdo hap që do mendoni të hídhni dhe gjíthçka do ju ecë si e keni dëshirùar. Ju beqárët do keni njohje të reja, por dùhèt të gjèni mënyrën e dùhur për të flírtuar me díkë. Po u nxituat mùnd të gaboni. Në pùnë sado të vèshtírë t’i keni projektet, dùke reflektuar dhe dùke márrë ínfòrmacione, do ja dilni mbánë. Në planin financiar përgatituni për pèrmírësim të gjèndjes.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments