Friday, September 29, 2023
HomeGenelMeri Shehu bèn páráshíkimin e fòrtë për politíkanët: Ja çfarë do të...

Meri Shehu bèn páráshíkimin e fòrtë për politíkanët: Ja çfarë do të ndòdhë me Berishën dhe Ramën

Astrologia Meri Shehu ndërsa ka qenë e ftuar ditën e djeshme në “Breaking”, për Top News, ka bërë një páráshíkim të yjeve edhe për politíkanët.

Shehu tha se gaforret (krýeministri Edi Rama) kanë një periudhë jo shumë të favorshme sipas planeteve.

Ndërsa në lídhje me peshoret (ish-krýeministri Sali Berisha) tha se ndòdhen në një periudhë ringritje, pas shumë vèshtírësive që kanë káluar kohëve të fùndít.

- Advertisement -

Pjesë nga páráshíkimi i Meri Shehut:

Do ketë lùftë, gaforret do të kenë pròblème, do të thotë krýeministri. Në mes të gushtit mùnd të márrín fjalët dhe situatat edhe për kòt.

Berisha, është peshorja. Më pëlqen që nuk është tèrhèqur, pavárësisht situatës. Janë në një moment jo shumë pozítivë. Vitin tjetër do të jenë më mirë se këtë vit.

- Advertisement -

Ndërsa gaforrja, vitin tjetër do të jetë më poshtë se këtë vit.

 

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments